Yüzde köpürtme VS Tasda köpürtme
(19/03/2015, Saat: 12:17)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...eğer uygun bir fırçanız varsa yüzde 2-3 dk köpürtmek sakalları tıraşa daha iyi hazırlıyor. Sonuca direk etki eden bir durum yani Smile

üstadım Semogue 1305 ile doğrudan yüzde köpürtme biraz benim de cildimi yordu sanki, sonra ilk olarak tasta biraz yükleyip ardından yüzde köpürtme yöntemine geçtim, daha iyi gibi sanki. Ancak yüzde köpürtme için porsuk bir fırça bakıyorum bu aradar, Duke 2 ya da Wee Scott gibi. Tabi biri pure diğeri best, yeterli geri bildirim alabilirsem bir karar verebileceğim.
Acta est fabula, plaudite.
Tas ta köpük hazırlayıp . Yüzüme masaj yaparak tatbik ediyorum. Yüzüme 1 veya 2 dakika da sürüyorum
Bugüne kadar (yıllardır) hep yüzde köpürtme yaptım. Dünkü pazar tıraşımda ilk defa tasta köpürtmeyi denedim ve fırçayı yüzüme değdirmeden oluşan köpüğü avuç içi ve parmak uçlarıyla yüzüme uygulayıp iki perde tıraş oldum. Sonuç beni şaşırtıcı derecede tatmin etti. Daha az tıraş sonrası hissiyat yaşadım. İşim nedeniyle her gün tıraş olduğum için diğer bileşenleri sabit tutup bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.
... Aşırı hız yapan hayaller gerçeklere çarparak durur ... Charles Bukowski ...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi