Yüzde köpürtme VS Tasda köpürtme
Tasda köpürtünce hiç zevk almıyorum maalesef o yüzden yüzde köpürtmek vazgeçilmez benim için
yuzde gezinen kopuk ve sicacik firca killarinin keyfi bambaska

Bende biraz sabun yüklemesi yaptıktan sonra yüzümde köpürtüyorum daha iyi oluyor gibi geliyor.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Kivam tutturmasi zor bir sabunsa veya yuzde ben beceremiyorsam bowl kullaniyorum, yoksa yuzde kopurtuyorum.

Yuzde kopurtunce 3 perdelik kopuk yapamiyorum Tipsoft 24mm Finest ile, ama bu benim yukleme miktarim ile ilgili olabilir. Arada tekrar yukleme yapiyorum boyle bir durumda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Evet aleksey komşum haklısın bir kaç kere yükleme ihtiyacı oluyor,yüzde köpürtünce..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

(11/02/2015, Saat: 15:39)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet aleksey komşum haklısın bir kaç kere yükleme ihtiyacı oluyor,yüzde köpürtünce..

Bir laf var " Load it like you hate it" diye Smile Ölümüne yükleme yap diyorlar yani. Şaka bir yana, ben sertliğine göre 30-60 saniye arasında seri bir şekilde yükleme yapıyorum ve sorun olmadı hiç hocam. Belki görece yumuşak sabunlar olduğu içindir ama fazlasından zarar gelmez diye abanıyorum Big Grin
(11/02/2015, Saat: 20:59)thehelsing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir laf var " Load it like you hate it" diye Smile Ölümüne yükleme yap diyorlar yani. Şaka bir yana, ben sertliğine göre 30-60 saniye arasında seri bir şekilde yükleme yapıyorum ve sorun olmadı hiç hocam. Belki görece yumuşak sabunlar olduğu içindir ama fazlasından zarar gelmez diye abanıyorum Big Grin

Tabi kesinlikle bende malzemeden kaçınılmaması gerektiğini düşünüyorum. Zaten hemen biten ürünler değil aksine bitse de başka ürün kullansam diye de düşünüyorum çoğu zaman.
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

arkadaşlar herkese merhaba. Forumu 3 aydır takip etmeme rağmen yaklaşık 1 hafta önce üye oldum ve ilk mesajımı yazmak buraya nasip oldu. 2 aydır Islak tıraşla Tıraş Olmayı deniyorum ve bundan keyifle almak istiyorum. Tasta köpürerek epey bir Tıraş deneyimi yaşadım ama bir türlü o beklenen verimi alamadım. Benim acemiliğimden kaynaklanıyor da olabilir. Hep biryerlerde üzerinden her yönlü geçmeme rağmen kalan Kıllar oluyordu ve sinir oluyordum. Kendimi bir Bütçede ayırdım bu işe. Ej 89BL ve 1305 kullanıyorum. Sabun olarakta arko. Daha bugün farklı bir şey deneyip sabunu iyice yüzüme sürdüm ve sıcak fırçaya Güzelce köpürtmek. Ki bu sıcaklığı tasta bir türlü beceremedim. Sonuç olarak ilk perde de bile Yüzümü Güldüren bir görünümle karşılaştım. Haftaiçi sürekli Tıraş olan birisi olarak tercihim ne yönde olacak zaman gösterecek bunu.
Foruma hoşgeldiniz Tabi her yiğidin yoğurt yiyişi misali herkesin köpürtme tarzı başka ancak cildiniz hassas ise tasta köpürtme yapmanız daha mantıklı geliyor.
Yüzde köpürtme hazırlık anlamında iyi oluyor fakat bir süre sonra yüzünüz acıyor.
Fırçanız silvertip olsa bile.

(1305 ile uzun süre yüzde köpürttüğüm icin biliyorum Smile )

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: