Yüzde köpürtme VS Tasda köpürtme
Bende yüzde köpürtme sevenlerdenim
Domuz fırca kullanacaksam, preshave kullanımı ve fırcanın ılık suda en az 5 dk beklemesini önemsiyorum
Sentetik de zaten sorun yok, yüzde köpürtme için üretilmiş gibiler
Cevapla
Komşular bende Proraso sabun var sandal ağaçlı kırmızı olanından, ben Omega fırmçamla orada köpürtüp fırçaya gelen köpüğü suratıma yayıyorum. Acaba yanlış mı yapıyorum? Doğrusu nasıl olmalı?
Cevapla
(07/06/2018, Saat: 15:24)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular bende Proraso sabun var sandal ağaçlı kırmızı olanından, ben Omega fırmçamla orada köpürtüp fırçaya gelen köpüğü suratıma yayıyorum. Acaba yanlış mı yapıyorum? Doğrusu nasıl olmalı?


Köpüğü direkt sabunun üzerinde yapmanın olası tek sakıncası fazla yüklemeye neden olabilir. Normalde sabun yüklemesi yaptıktan sonra tasta, avuçta veya yüzünüzde köpürtmeniz önerilir ama kıvamı tutturuyorsanız, performans veya tahriş problemi yaşamıyorsanız metodunuz sizin için doğrudur. Bu işin belirli bir standartı yok aslında. Sizin metodun en büyük dezavantajı köpürtme esnasında yüklemeye devam ediyorsunuz, fazla yükleme olabilir.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Cevapla
(07/06/2018, Saat: 15:42)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpüğü direkt sabunun üzerinde yapmanın olası tek sakıncası fazla yüklemeye neden olabilir. Normalde sabun yüklemesi yaptıktan sonra tasta, avuçta veya yüzünüzde köpürtmeniz önerilir ama kıvamı tutturuyorsanız, performans veya tahriş problemi yaşamıyorsanız metodunuz sizin için doğrudur. Bu işin belirli bir standartı yok aslında. Sizin metodun en büyük dezavantajı köpürtme esnasında yüklemeye devam ediyorsunuz, fazla yükleme olabilir.

Komşum öğrenmek adına soruyorum, kabından bir parça sabun alıp yüzüme koyup fırçayla orada mı köpürteceğim?
Cevapla
(07/06/2018, Saat: 16:19)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öğrenmek adına soruyorum, kabından bir parça sabun alıp yüzüme koyup fırçayla orada mı köpürteceğim?

Bu video tam size göre. Proraso sabun üzerinden gösteriyor, izleyin komşum.
https://m.youtube.com/watch?v=d_1sBGw8-o4&t=337s
Cevapla
Hayır komşum. Kabı üzerinde hafif ıslak fırçayı cevireceksin bir süre (20-40 saniye ) sonra islatilmis olan yüzüne sürüp orda devam edeceksin kopurtmeye. Videolardan izlersen nasıl olması gerektiğini daha iyi anlayabilirsin.
Cevapla
(07/06/2018, Saat: 16:29)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu video tam size göre. Proraso sabun üzerinden gösteriyor, izleyin komşum.
https://m.youtube.com/watch?v=d_1sBGw8-o4&t=337s
Komşum nokta atışı olmuş, teşekkür ederim. Sanırım bu başlıktaki tartışma elemanın tasta yaptığı şeyin yüzde yapılıp yapılmaması kısmı.

(07/06/2018, Saat: 16:31)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır komşum. Kabı üzerinde hafif ıslak fırçayı cevireceksin bir süre (20-40 saniye ) sonra islatilmis olan yüzüne sürüp orda devam edeceksin kopurtmeye. Videolardan izlersen nasıl olması gerektiğini daha iyi anlayabilirsin.
Cevap için teşekkürler komşum.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi