Merkur 1904
(29/05/2020, Saat: 01:56)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi komşum bir iki model uygun fiyata.

Anladım, şimdiden hayırlı olsun o halde Smile
(29/05/2020, Saat: 02:15)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım, şimdiden hayırlı olsun o halde  Smile

Teşekkür ediyorum komşum Smile
(29/05/2020, Saat: 01:29)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar bu karabulut ticaretten alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi? Merkür fiyatları baya uygun... Almayı düşünüyorum da
Komşum ben de alışveriş yapmadım fakat eski yazılanlardan hatırladığım kadarıyla almadan önce telefonla stok teyidi yapmakta fayda var.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/05/2020, Saat: 02:48)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben de alışveriş yapmadım fakat eski yazılanlardan hatırladığım kadarıyla almadan önce telefonla stok teyidi yapmakta fayda var.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de bir kaç defa duydum ama bu sitenin ismini hiç fikrim yok açıkçası,, gündüz vakti arayacağım komşum. Galiba stokta görünüp olmayan varmış.
Karabulut ticaretten 42c aldım. Cuma günü de elime ulaşır ulaşmaz akşam tıraşımı olayım dedim. Hayal kırıklığına uğradım. Jilet tutarken dalgalanmalar var. En kötüsü de bir tarafında jilet asla sakala ulaşmıyor bile. Kenalardan biri güç bela keserken öbür taraf hiçbir şekilde jileti sakala ulaştırmıyor. Jileti elle düzeltmeye imkan yok çünkü jilet vidalara tam oturuyor. Garip bir durum. Pazartesi arayarak durumu anlatırım. Büyük ihtimalle elimde patladı merkur 42c.
@"MERCAN.04" Geçmiş olsun Mahsun bey, açıkcası üzüldüm yahu... Ne zamandır niyetlenip , heveslenmiştin. Jilet tutarken dalgalanmalar var derken o kısmı tam anlayamadım. Jileti bükerek tutuyor eğer onu kastediyorsanız ? Her iki tarafta da simetrik tutmamaktan mı bahsediyoruz ? Farklı bir jiletle deneyin lütfen.
@"MERCAN.04" komşum, jileti yerine sıkıştırdıktan sonra gözle görülür bir şekilde jilette dalgalanma varsa bu büyük bir sorun. Bu haliyle sağlıklı bir şekilde aleti kullanma şansınız olmaz diye düşünüyorum. Dalgalanmayı gösteren bir foto çekip satıcı firmayla paylaşırsanız büyük bir ihtimalle yenisiyle değişimini yapar.
(24/01/2021, Saat: 12:27)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"MERCAN.04" komşum, jileti yerine sıkıştırdıktan sonra gözle görülür bir şekilde jilette dalgalanma varsa bu büyük bir sorun. Bu haliyle sağlıklı bir şekilde aleti kullanma şansınız olmaz diye düşünüyorum. Dalgalanmayı gösteren bir foto çekip satıcı firmayla paylaşırsanız büyük bir ihtimalle yenisiyle değişimini yapar.

Komşu benim gibi çok keskin bir göz ancak dalgalanmaya görebilir. Ben bunu net görebiliyorum. Aletin bir kenarı hiçbir şekilde kesime izin vermiyor ve bu ince dalgalanma yüzünden aletin kesen tarafı da sağlıklı bir kesim yapmıyor. Gsb, treet platinium ve bu sabah ise Gillette sarıyı kullandım. Durumda bi değişiklik yok. İlin ilginç tarafı bir şekilde iki taraftanda jilet görünüyor ama bir taraf keserken bir taraf sakalı es geçiyor. @marv komşuma fotoğrafları göndericem şimdi. Dikkatli bile baksak bu alette hiçbir sorun yokmuş gibi görünüyor. Şaşkınım açıkçası.
@"MERCAN.04" komşum, bahsettiğimiz bu ayrıntı mikron boyutta fakat traşa olan etkisi büyük.
Bu sorunu bir alette yaşamıştım oradan biliyorum. O alet orta agresiflikte olduğu için kesmeme gibi bir sorun yaşatmadı ama buna karşılık yüzümü inanılmaz bir şekilde tırmalıyordu. Satıcı firmayla iletişime geçip gerekli değişimin yapılmasını sağladım. Dalgalanmaya sebep olan şey ise alt veya üst plakanın arasına sıkışan jiletin temas ettiği zemininin düz olmamasıydı. Belki sizdeki alette de bu sorun yaşanıyor olabilir.
(24/01/2021, Saat: 14:33)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"MERCAN.04" komşum, bahsettiğimiz bu ayrıntı mikron boyutta fakat traşa olan etkisi büyük.
Bu sorunu bir alette yaşamıştım oradan biliyorum. O alet orta agresiflikte olduğu için kesmeme gibi bir sorun yaşatmadı ama buna karşılık yüzümü inanılmaz bir şekilde tırmalıyordu. Satıcı firmayla iletişime geçip gerekli değişimin yapılmasını sağladım. Dalgalanmaya sebep olan şey ise alt veya üst plakanın arasına sıkışan jiletin temas ettiği zemininin düz olmamasıydı. Belki sizdeki alette de bu sorun yaşanıyor olabilir.
Alt tablanım küçük bir noktasında bi eziklik var. Bundan kaynaklanıyor olabilir. Ama dalgalanma gerçekten çok önemli değil şu durumda. Bir tarafının kesmemesi çok ilginç jilet her iki taraftan da göründüğü halde. Elim yatkın olmasa derim ki ben açıyı tutturamıyorum. Ama yok bildiğiniz kesmiyor. Yarın satıcıyı arayarak durumu anlatırım. Herhalde bir çözüm bulunur.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merkur 34C Heavy Duty Lord Sparhawk 335 362,417 14/10/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: radyoloji
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,412 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  Merkur Progress linguist 1,025 757,862 13/12/2022, Saat: 13:14
Son Yorum: Mecanica
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 315,076 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Merkur 38C Barber Pole Eskiuyebyr 40 43,179 25/10/2021, Saat: 17:34
Son Yorum: Ciyus
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 302,218 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  Merkur 42C mi 34C mi tavsiye Erkantek 55 28,174 20/09/2020, Saat: 00:27
Son Yorum: gibicibicis_34
  Yaqi Gibbs Replica vs Merkur Progress Timor1322 22 10,887 08/08/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: Timor1322
  Merkur 15C OC ihtilaf 23 35,083 30/07/2020, Saat: 23:20
  Merkur 933c - Rimei Karşılaştırması Timor1322 9 5,522 26/06/2020, Saat: 19:33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: