Omega Puro Tasso (Pure Badger) tıraş fırçası
@martin ve @mancho ustatlarin görüşlerine saygı duyup bazı bölümlerine katılmakla beraber her geleneksel tıraş mudaviminin en azindan(ya da en fazla) birer adet hem domuz hem de porsuk fırçası olması gerektiğini düşünüyorum.
Catallanmasi için uğraşıp istediğim kıvama getirmeyi başardığım Omega 49 domuzdan ne kadar memnunsam, ilk forumu keşfedip her konuyu okurken zamaninda (tipsoft daha yokken) nerdeyse forum fırçası mertebesine erişmiş frank shaving finest dan da o kadar memnunum.
Arko mwf l'occitane gibi sert sabunlarla domuz fırça çok daha kullanışlı oluyor , porsuk ile olmaz mi , olur tabi ama domuz fırça daha uygun bir seçim gibi geliyor bana.
Cildim hassas ise , bir onceki tıraş kötü gecmisse, tıraş kremi kullanacak isem , kısaca daha nazik ve yumuşak bir dokunuş istiyorsam porsuk ideal secim oluyor.

Artık çoğumuzun tıraş olmayı bir hobi olarak görmeye başladığı gerçeğini belirterek , bir tıraş fırçasına 800 küsür tl verilmesini anlayabiliyorum.
Bu fırçayı babama hazırladığım yılbaşı hediye paketine eklemiştim. İmpa Ticaret'ten 75 TL'ye aldım. Geçmiş yıllarda alan arkadaşlardan daha uygun bir fiyata almışım sanırım. Performansı konusunda bir yorum yapamayacağım. Daha babamla görüşme fırsatım olmadı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Omega Pure fırçalar muadillerine göre daha yumuşaktır,daha büyüktür,daha ucuzdur,şık hediyelik kutusundadır
Sanırım bu özellikleri yeterli Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(13/01/2015, Saat: 14:29)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega Pure fırçalar muadillerine göre daha yumuşaktır,daha büyüktür,daha ucuzdur,şık hediyelik kutusundadır

Kesinlikle Mustafa Bey. Zaten babamın da çok hoşuna gitti. Tavsiyenize uyduğum için çok mutluyum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(13/01/2015, Saat: 14:29)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega Pure fırçalar muadillerine göre daha yumuşaktır,daha büyüktür,daha ucuzdur,şık hediyelik kutusundadır

Mustafa bey Türkiye pazarı sayenizde bir çok kaliteli ürün görüyor. Öncelikle bunlar için size ne kadar teşekkür etsek azdır.

Büyüklük (23mm bir knot) ve ucuzluk yorumu kişiden kişiye değişebileceği için bu konularda objektif yorum yapamıyorum. Paketlemenin ise sizin gibi şık olduğunu ve göz doldurduğunu düşünenlerdenim.

"muadil" olarak neye göre kıyasladığınızı bilmemekle birlikte
"Daha yumuşaktır" kelimesini "omurga olarak zayıftır yayılır" anlamında kullandığınızı tahmin etmekteyim.

Bunun dışında uçlarının için gayet iğneleyici ve çizici olduğunu, hele hele yüzde dairesel köpürtme yapanlar için bunun daha da hissedilir olacağından emin olabilirsiniz. Bu konuda ürünü denememiş olan arkadaşlar için bir uyarı yapma ihtiyacı hissettim.

Paketleme ile ilgili de aklıma Cenap Şahabettin'den güzel bir söz geldi onu da burada vesile ile paylaşmak isterim. "Kadın olsun, kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır."

Yelpazenizin daha da genişlemesi dileğiyle, hayırlı bol kazançlar diliyorum tekrardan.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(14/01/2015, Saat: 14:28)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey Türkiye pazarı sayenizde bir çok kaliteli ürün görüyor. Öncelikle bunlar için size ne kadar teşekkür etsek azdır.

Büyüklük (23mm bir knot) ve ucuzluk yorumu kişiden kişiye değişebileceği için bu konularda objektif yorum yapamıyorum. Paketlemenin ise sizin gibi şık olduğunu ve göz doldurduğunu düşünenlerdenim.

"muadil" olarak neye göre kıyasladığınızı bilmemekle birlikte
"Daha yumuşaktır" kelimesini "omurga olarak zayıftır yayılır" anlamında kullandığınızı tahmin etmekteyim.

Bunun dışında uçlarının için gayet iğneleyici ve çizici olduğunu, hele hele yüzde dairesel köpürtme yapanlar için bunun daha da hissedilir olacağından emin olabilirsiniz. Bu konuda ürünü denememiş olan arkadaşlar için bir uyarı yapma ihtiyacı hissettim.

Paketleme ile ilgili de aklıma Cenap Şahabettin'den güzel bir söz geldi onu da burada vesile ile paylaşmak isterim. "Kadın olsun, kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır."

Yelpazenizin daha da genişlemesi dileğiyle, hayırlı bol kazançlar diliyorum tekrardan.

Rica ederiz, Sizinde bilgileriniz herkese yardımcı oluyor, varolunuz.
Omega652 deneyimlerime göre yazdım.
Türkiye pazarında işe yarar resmi ithal tıraş fırçaları Wilkinson'u saymazsak 70TL seviyelerinden başlıyor.Bu fiyat grubundaki fırçalarla kıyasladım.
Cenap Şahabettin haklı ama Simpson'a servet ödüyoruz kırmızı karton kutuya koyup gönderiyor Smile Anlamayan birine hediye etseniz,bana bunumu layık gördün diyebilir Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,812 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,659 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,465 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,390 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,467 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,658 07/09/2020, Saat: 10:41
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 158,185 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,576 30/08/2020, Saat: 17:26
  Semogue SOC Two Band Badger GeltirBot 100 146,893 28/08/2020, Saat: 11:19