Rüyalar
Dostlar rüya görüyor musunuz, Uzmanlar, herkesin rüya gördüğünü ama pek çok nedenle örneğin stres bu gördüğü rüyaları hatırlamadığını söylüyorlar..

Ben başlayayım, rüyanın devamını sabah sabah bugün bitecek işleri sıralarken unuttum ama özetle,

Bu gece İstanbul'da Geltir Üyeleri buluşması olmuş, üyelerle tanışma sağlanmış ve The King Of The Shavette olarak Sedef Usturayı seçmişiz..

Çok heyecanlandığımı hatırlıyorum, kalabalık bir masada samimi konuşmalar geçiyordu..
Üstadım ben her gun düzenli rüya görür ve o rüyaların birçoğunuda hatırlarım
e mail adresim tipsol@me.com
(17/08/2013, Saat: 19:14)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım ben her gun düzenli rüya görür ve o rüyaların birçoğunuda hatırlarım

İnanmıyorum, bu çok sağlıklı bir durummuş.

Ayda bir rüyayı hetırlayabiliyorum..

Başka kimse rüya görmüyor mu yahu, ne görüyorsunuz, tıraşla ilgili bir şey yok mu? Big GrinBig Grin
Çok rüya görup hatırlayan insanlar zeki kisilermis diye okumuştum
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
(17/08/2013, Saat: 20:53)m.yurtsuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok rüya görup hatırlayan insanlar zeki kisilermis diye okumuştum

HuhHuh

ooopps..
cagin-ozgun-ruya-yorumlari-6084-49184.jpg

Sevgili Mornetto,
Uyurken bazı donanımlar kullanırız,sizde kullanın Smile

yorganlar.jpg
el-yapimi-yorganlar-tarihe-karisiyor_haber_262863.jpg
2960d1243718601-hadi-kizlar-pijama-parti...158380.jpg

(17/08/2013, Saat: 09:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar rüya görüyor musunuz, Uzmanlar, herkesin rüya gördüğünü ama pek çok nedenle örneğin stres bu gördüğü rüyaları hatırlamadığını söylüyorlar..

Ben başlayayım, rüyanın devamını sabah sabah bugün bitecek işleri sıralarken unuttum ama özetle,

Bu gece İstanbul'da Geltir Üyeleri buluşması olmuş, üyelerle tanışma sağlanmış ve The King Of The Shavette olarak Sedef Usturayı seçmişiz..

Çok heyecanlandığımı hatırlıyorum, kalabalık bir masada samimi konuşmalar geçiyordu..
Big GrinBig GrinTongueTongue

f4fhub.jpg

Böylede durumlar var üstad şimdi Big Grin
öyle bir rüya görürümki sabahları dışarı çıkmadan rüyalar aleminde tatmin olursunuz öyle böyle değil

geçenlerde 6-7 tane rüya gördüm sabaha kadar hepsinide hatırlıyordum düşünün birisi korku filmi tadında diğeri aksiyon filmi acayip yani her gün minimum 2 rüya görüyorum ve hatırlıyorum bide şöyle birşey var
Gizem rüyalar görürüm arada bir kaç tanıdığın öleceğini gördüm adamlar sapa sağlamdı öldüler ve bazen formatı değişik bir rüya görürüm kesin birşey olacak derim ve olur
Yani acayip bir yetenek arada oluyor Big Grin
(17/08/2013, Saat: 09:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The King Of The Shavette olarak Sedef Usturayı seçmişiz..
Big GrinBig GrinBig Grin
Beni güldürdün Allah da seni güldürsün.. Smile
Bu arada bugünkü saat forumu buluşmasında bir arkadaşım yüzünü kestiğini söyledi. Forumda baktım göremedim fotoğrafı. Çok geçmiş olsun. Bu konuda teşvik edici yazılar yazdığım için vallahi kendimi suçlu hissettim. Angry Umarım ciddi bir kesik değildir ve kısa sürede cildin normale döner. Ben ilk başlarda bir iki sivilce kesmiş, bir kere de yüzüme çok hafif daldırmış ve ufak bir sıyrıkla atlatmıştım. Usturaya başlarken aşırı özgüven de korku da zararlı..

Konuyu sabote etmiş olmayayım, rüyalar konusuyla ilgili de yazacağım ileride..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(18/08/2013, Saat: 00:04)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öyle bir rüya görürümki sabahları dışarı çıkmadan rüyalar aleminde tatmin olursunuz öyle böyle değil

geçenlerde 6-7 tane rüya gördüm sabaha kadar hepsinide hatırlıyordum düşünün birisi korku filmi tadında diğeri aksiyon filmi acayip yani her gün minimum 2 rüya görüyorum ve hatırlıyorum bide şöyle birşey var
Gizem rüyalar görürüm arada bir kaç tanıdığın öleceğini gördüm adamlar sapa sağlamdı öldüler ve bazen formatı değişik bir rüya görürüm kesin birşey olacak derim ve olur
Yani acayip bir yetenek arada oluyor Big Grin

Abi benim için bi rüyaya yatsan dicem, iki filmli sinema gibi maşşallah senin geceler de renkli Big GrinBig Grin

Şöyle film tadında bi rüya göremedik be arkadaş TongueTongue

(18/08/2013, Saat: 01:58)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/08/2013, Saat: 09:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The King Of The Shavette olarak Sedef Usturayı seçmişiz..
Big GrinBig GrinBig Grin
Beni güldürdün Allah da seni güldürsün.. Smile
Bu arada bugünkü saat forumu buluşmasında bir arkadaşım yüzünü kestiğini söyledi. Forumda baktım göremedim fotoğrafı. Çok geçmiş olsun. Bu konuda teşvik edici yazılar yazdığım için vallahi kendimi suçlu hissettim. Angry Umarım ciddi bir kesik değildir ve kısa sürede cildin normale döner. Ben ilk başlarda bir iki sivilce kesmiş, bir kere de yüzüme çok hafif daldırmış ve ufak bir sıyrıkla atlatmıştım. Usturaya başlarken aşırı özgüven de korku da zararlı..

Konuyu sabote etmiş olmayayım, rüyalar konusuyla ilgili de yazacağım ileride..

Sorma pîr'im, kesikten ziyade 3 cmye yakın bi saplanma idi.

Bu, her tür ustura ve ıslak tıraşı ne kadar sevdiğimi gösterdi. Mazoşistmiyim yahu ben dedim bundan da zevk alınır mı, saplanmadan iki gün sonra Geo da diğer yanağına saplamış benden daha derin, bi videosunda gördüm.. Teselli buldum Big Grin

Dediğin gibi ortada bi yol seçmek lazım, korku ile ümit arası bir duygu. Ne bilim hani yatla açılırsın da içecekleri almışsın ama yiyecekleri sahilde unuttuğunu akşama doğru hatırlarsın ama bi yandan balıklar teknenin arkasında seni izleyerek, beni ye! beni ye! diye çırpınırlar işte öyle bi his Big GrinBig GrinTongue O nası bi hismiş lan Big GrinBig Grin Bilmiyorum ben de hiç yaşamadım, yaşıcaz umarım TongueTongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: