Nivea Mild Tıraş Kremi
104_1_shaving_cream_pack1_2.jpg

Deniz Mineralleri ve Vitamin Bakımı içeren kremsi mikro köpük, tıraş bıçağından kaynaklanan yanma hissini önlemeye ve cildin sağlıklı görünümünü korumaya yardım eder.

Üstün Tıraş Koruması

Kremsi mikro köpük sakalı hızla yumuşatır.
Jilet mükemmel şekilde ve nazikçe kayar.
Yakın ve mükemmel bir son görünüm sağlar.

Ciltle Uyumu Dermatolojik Olarak Onaylanmıştır.

Deneyen oldumu arkadaşlar ? 3 liraya satılıyor Migrosta. Mikro köpükle ne demek istemişler anlamadım ama kapağını açıp baktım bildiğimiz kremdi Big Grin Kullanan olduysa yorumlarını duymak isteriz.
kim olduğunu hatırlamıyorum ama bir arkadaş beğendiğini söylemişti onun tavsiyesi üzerine almanyadan aldım. hiç hoşuma gitmedi.
gerçi Wilkinsonun ve Palmolive in aloeveralısı hariç denediğim hiçbir krem hoşuma gitmiyor ama...
Bana sanki aloe veralı ürünler daha başarılı gibi geliyor.
Saygılarımla
merhaba,
usturalı traşa geçmeden evvel niveanın hassas ciltlet için köpüğünü kullanıyordum, kardeşim halen kullanıyor ikimizde memnunduk. krem şeklinde olanı babam kullanıyordu o da memnun. demek ki nivea kötü değil, denenebilir diye düşünüyorum, fiyatı da iyi. ancak tabac originali değişmem, hem yüzde bıraktığı his, hem muhteşem kokusu beni çok cezbediyor bu sabun Smile
selamlar.
geçen almanyadan aldım bir tane tabac sabun ve henüz kullanmak nasip olmadı.
ama gerçekten pahalı. oradan alışım bile 25 lirayı geçmişti taslısı...
Saygılar
(21/01/2012, Saat: 16:16)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
usturalı traşa geçmeden evvel niveanın hassas ciltlet için köpüğünü kullanıyordum, kardeşim halen kullanıyor ikimizde memnunduk. krem şeklinde olanı babam kullanıyordu o da memnun. demek ki nivea kötü değil, denenebilir diye düşünüyorum, fiyatı da iyi. ancak tabac originali değişmem, hem yüzde bıraktığı his, hem muhteşem kokusu beni çok cezbediyor bu sabun Smile
selamlar.
merhaba,
haklısınız fiyat olarak pahalı epey, ancak bir bakınmıştım ben de durence veya onun gibi kaliteli ürünlerde yine aynı fiyatı ödetiyorlar, sınıfına göre bakınca çok pahalı gelmiyor. bizde tabii arko sabun ile ucuza kaliteli köpük olunca diğerleri pahalı geliyor haklı olarak. bir de taslısı demişsiniz, seramik olduğu için zannediyorum o da fiyat olarak bir etken, zira kaliteli bir seramik. kullanma fırsatınız olduğunda deneyin, hakikaten fiyatını hakediyor.
selamlar.

(21/01/2012, Saat: 16:27)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçen almanyadan aldım bir tane tabac sabun ve henüz kullanmak nasip olmadı.
ama gerçekten pahalı. oradan alışım bile 25 lirayı geçmişti taslısı...
Saygılar
(21/01/2012, Saat: 16:16)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
selamlar.

ilk fırsatta...
çoruma gelirken getiremedim, şu an ankarada..Ankaraya ilk gittiğimde deneyeceğim
Saygılarımla
(21/01/2012, Saat: 17:11)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
haklısınız fiyat olarak pahalı epey, ancak bir bakınmıştım ben de durence veya onun gibi kaliteli ürünlerde yine aynı fiyatı ödetiyorlar, sınıfına göre bakınca çok pahalı gelmiyor. bizde tabii arko sabun ile ucuza kaliteli köpük olunca diğerleri pahalı geliyor haklı olarak. bir de taslısı demişsiniz, seramik olduğu için zannediyorum o da fiyat olarak bir etken, zira kaliteli bir seramik. kullanma fırsatınız olduğunda deneyin, hakikaten fiyatını hakediyor.
selamlar.
Bana göre bir marka bilindik yaygın ve kaliteli ürünler üretiyor diye, her ürünü kaliteli üretecek demek değildir.. Eğer Nivea, bahsi edilecek kadar güzel bir krem olsaydı, tüm yabancı forumlarda bundan bahsedilir, bizden önce yabancı meraklıları kesinlikle kullanır ve yaygın bir şekilde tavsiye ederlerdi.. Öyle ki, kaliteli ürün zaten dünyanın öbür ucunda olsa bile tutuluyor... Örneğin Arko sabun ve Kremleri, bize ait ürünler olmasına rağmen, sırf bizim ülkemizde değil, yabancılarda da çok popüler... Çünkü kaliteli ve bu işin kompedanları tarafından geçer not almış ürünler... Ancak nivea konusunda ben böyle bir popülarite göremedim şahsen... Eğer var lakin ben bilmiyor isem şimdiden özür dilerim.. Kısacası Nivea tıraş kremi kullanmadım ama şahsen kendi adıma denemeye değer görmüyorum... Çünkü denemeye değer olsaydı bahsettigim gibi muhakkak popülerlik kazanırdı aynı şekilde Nivea aftershave balsamların falanda geleneksel tıraş konusunda, üzerinde durulacak kaliteli ürünler olduguna inanmıyorum.. Wilkinson Sabun, Wilkinson krem vs. hep bunlara örnek teşkil ediyor. Bana kalırsa kaliteli ürün istiyorsanız Arko'dan, Tabac'dan, Mitchels Wool Fat'den falan şaşmayın...

Saygılar...
Ben bu kremi oldukça beğeniyorum. Evet yabancı forumlarda da görmüyoruz pek. Hatta bugün uzun zaman sonra yanlismi hatırlıyorum diye bununla tıraş oldum, gayet iyi bir kaygan zemin oluşturuyor ve iyi kopuk veriyor. Tıraş sonrası herhangi bir aftershave de kullanmadım nemlendirmesi yeterli geldi. Birtek nemlendirmesi çok iyi değil ama tatminkar. Bence arkolarin yanında bir adım önde.
Ben bu kremi dün migrostan aldım, forumda acaba bir incelemesi var mı diye bakarken de bu başlığı gördüm hoş bir tesadüf oldu.
Badger&Blade forumunda bazı yorumlar var genel olarak beğenilen bir ürün. Ben henüz denemedim, yarın sabah deneyeceğim.

http://badgerandblade.com/vb/showthread....ving-Cream
http://theshaveden.com/forums/threads/ni...cream.390/
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
mild.jpg

önceki versiyonu deniz minaralleri açısından daha zengindi. tabi bu zenginliği işlevsellik değil de koku açısından değerlendirdiğimi belirteyim. koku yabani olarak bırakılmış, üzerinde fazla çalışılmamış sanki. tabi bana göre. gerek yüze köpük sürerken gerekse tıraş sonrası bıraktığı serinlik hissi takdire şayandı.

nivea-mild-tiras-kremi-l.jpg

şimdiki versiyonun kokusu üzerinde epey bi çalışılmış. bence yeni nesil bunu daha çok sevecek. e bu da güzel, kullanılır yani.

köpük ve nemlendirme her iki versiyonda da güzel.

bu arada bi soru sorarak bitireyim. diyelim ki ''nivea tıraş kremi'' yurtiçi ve yurtdışı forumlarda tutulmuyor ama dünyanın en çok satılan tıraş kremi. bu sizin için nasıl bi anlam oluşturur?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,538 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,092 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,419 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,075 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737