Nivea Mild Tıraş Kremi
Yabancılar da popüler olmayan bir ürün bizde popüler olabilir ve bu çok normaldir. Sonuçta 3 TL'lik bir üründen bahsediyoruz. Bir praraso olamaz elbet fakat paraben kullanmamaları, nemlendirme konusunda sıkıntı yaşamamaları en büyük artıları. Bizim böyle ürünlere burun kıvırmamızın tek sebebi bence Arko yani Evyap sanayiidir. Evyap'ın yaptıgı Arko tıraş kremi, Tıraş sabunu ve başkalarına yaptıkları 2. sınıf ucuz ama bir o kadar da kaliteli ürünler var. Nivea Alman malı olmasına ragmen ithal bir ürün olarak hem ucuz hem kaliteli..
Katılma tarihi: 2011
(04/08/2012, Saat: 03:04)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancılar da popüler olmayan bir ürün bizde popüler olabilir ve bu çok normaldir. Sonuçta 3 TL'lik bir üründen bahsediyoruz. Bir praraso olamaz elbet fakat paraben kullanmamaları, nemlendirme konusunda sıkıntı yaşamamaları en büyük artıları. Bizim böyle ürünlere burun kıvırmamızın tek sebebi bence Arko yani Evyap sanayiidir. Evyap'ın yaptıgı Arko tıraş kremi, Tıraş sabunu ve başkalarına yaptıkları 2. sınıf ucuz ama bir o kadar da kaliteli ürünler var. Nivea Alman malı olmasına ragmen ithal bir ürün olarak hem ucuz hem kaliteli..

Proraso olmayabilir derken, ikisini de kullanıp yorum yapın bence... Koku ve mentol hissi haricinde, ben prorasoya tercih ederim. Tek farkları fiyatları...
(04/08/2012, Saat: 09:29)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/08/2012, Saat: 03:04)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancılar da popüler olmayan bir ürün bizde popüler olabilir ve bu çok normaldir. Sonuçta 3 TL'lik bir üründen bahsediyoruz. Bir praraso olamaz elbet fakat paraben kullanmamaları, nemlendirme konusunda sıkıntı yaşamamaları en büyük artıları. Bizim böyle ürünlere burun kıvırmamızın tek sebebi bence Arko yani Evyap sanayiidir. Evyap'ın yaptıgı Arko tıraş kremi, Tıraş sabunu ve başkalarına yaptıkları 2. sınıf ucuz ama bir o kadar da kaliteli ürünler var. Nivea Alman malı olmasına ragmen ithal bir ürün olarak hem ucuz hem kaliteli..

Proraso olmayabilir derken, ikisini de kullanıp yorum yapın bence... Koku ve mentol hissi haricinde, ben prorasoya tercih ederim. Tek farkları fiyatları...

Zaten bende nivea nın iyi bir ürün oldugundan bahsetmeye çalışıyorum
Katılma tarihi: 2011
Ok. iyi bir ürün olduğunda hemfikiriz. Ancak proraso olmayabilir demissin, prorasodan daha aşağıda olduğunu düşünmüyorum dedim. Ikisinide kullanan biri olarak bu yorumu yapıyorum.
ben fallschirmjaeger ile aynı fikirdeyim. nivea çok sönük kalıyor. bence nivea daha fazla emek harcamalı, kaliteli bir sabun krem yapmak için.
yani pro Proraso!!!
koku güzelliği özneldir, seversin ya da sevmezsin. nemlendirme de cildiniz için yeterli olabilir ya da olmayabilir. ve diğer parametreleri de benzer şekilde değerlendirebiliriz. istediği kadar pahalı, istediği kadar popüler, istediği kadar da seveni az olsun… burada tek karar verci mercii sizin zevkiniz, kim ne diyebilir ki!
istediği özellikleri sahip olmadığı için o ürünü almayan, yani birkere bile kullanıp denemeyen bi tüketici grubu var. menşeiinin ne olduğu, hayavansal içerik taşıyıp taşımadıkları, zararlı kimyasallar ihtiva edip etemedikleri gibi… bunu anlıyorum. anlamadığım; zevkin tamamen genel beğeniye ve popülariteye bağlanması. bide bir ürünü denemeden karşılaştırma yapıp, olumsuzlamak. yoksa her ürün eleştirilebilir. önemli olan tabiri caizse bunu kişisel bi saldırı olarak algılamamak. sevgiler…
Sensitive kadar olmasa da sevdiğim bir tiras kremi bu da. Performans acısından arko kremlerden daha yogun ve kaygan bir köpük yapıyor. Bence proraso ile yarışıyor. Kokusu da hoş, fiyatı da 3-4 tl, e daha ne olsun.
bu kremi dün kullanma fırsatı buldum. gerek kokusu gerek koruyuculuğuyla çok hoşuma gitti. 3 perde de jiletli usturayla temiz tahrişsiz bir tıraş oldum. daha önce arko tıraş sabunu kullanıyordum onunla karşılaştırıcak olursam nivea krem bir tık önde diyebilirim.özellikle kayganlaştırıcı özelliğiyle..
Bir süredir bu kremi kullanıyorum. Bana köpüğü biraz zayıf geldi, krema kıvamını pek yakalayamadim. Buna rağmen koruyuculuğu ve kayganligi çok iyi.
Bugün watsons da sensitive olanını gördüm ve aldım (4.50 tl).
Bakalım yarın sabah deniycem.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Bu gece bu kremi ilk defa kullandım. Bence Arko'nun kremlerinden koruma, nemlendirme ve koku yönünden daha üstün. İyi bir köpük elde etmek için kullandığım diğer kremlere (The Body Shop Maca Root, Arko Cool) nazaran daha fazla ürün kullanmak gerekiyor, göze çarpan tek problemi bu benim açımdan. Ama fiyatına göre performansı gerçekten iyi. Paraben de içermiyor, bu da bence önemli bir artı.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,549 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,096 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,421 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42