Feather AS-D2
Yorumlarınızı merakla bekliyorum. Acaba Japonya da daha uygun fiyatlı olabilir mi?
Keske bukadar mild hatta neredeyse kör bir alet almasaydiniz forumda konusu vardi bu aletin bu fiyata koleksiyon bile yapilirdi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Capon sakalına göre yapmışlar diyorsunuz yani. Smile
bende çok şaşırmıştım bu fiyata nasıl olur diye ama
bende bir feather sahibiyim

koleksiyonunuza katmak amacı
dışında sakalınız azsada çoksada almanızı önermem

japonların yüzlerindeki tüyler için yapılmış olabilir ama

sakal için değil Smile

herzaman en pahalısı en iyisi degildir
forum bunun için var arastırıp tecrubeleri okumak için...
(25/08/2013, Saat: 18:44)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende çok şaşırmıştım bu fiyata nasıl olur diye ama
bende bir feather sahibiyim

koleksiyonunuza katmak amacı
dışında sakalınız azsada çoksada almanızı önermem

japonların yüzlerindeki tüyler için yapılmış olabilir ama

sakal için değil Smile

herzaman en pahalısı en iyisi degildir
forum bunun için var arastırıp tecrubeleri okumak için...

Seni forumun en gizliçıkısı ilan ediyorum. Bir zamanlar slime pahalı diyen, milyoncudan çıkmayan adam feather almış, bak sen. Koleksiyon yapmışmış. Smile Bir buçuk sene önceki mesajlarını bulup okuturum sana, ne oldu şimdi? Smile Kaç tane gillette var bakayım koleksiyonda? Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
cogunu elden cıkardım toplasanız 5tane fatboyum slımım blackim kalmadı hocam Angel
not : adjustable olmayanlarlarda 10 u gecmez bılemedınız 15 ama daha yoktur kesin Smile
galiba
heralde
(25/08/2013, Saat: 17:08)sandan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorumlarınızı merakla bekliyorum. Acaba Japonya da daha uygun fiyatlı olabilir mi?

ilk traşımı oldum , bugün 2 olacak , aleti biraz daha tanıyıp yazacağım yorumlarımız. japonyada daha uygun olduğunu sanmam , daha önce gittim japonyaya ve elektronikde dahil , fiyatların hemen hemen hiç bir üründe avrupadan daha uygun olmadığını söyleyebilirim. kendi pazarlarının dinamikleri farklı , muhtemelen orada da bu fiyatlar civarındadır hatta daha üzerinde olursada şaşırmam.
bugün üçüncü tıraşımı oldum , kısaca deneyimlerimi yazayım istedim ,

Bu alet gerçekten mild bir alet yazıldığı gibi , geltirde dahil olmak üzere pekçok forumda zaten tıraş karakteristiğinden bahsedilmiş . Bir defa yüzünüzde jileti neredeyse hiç hissetmiyorsunuz içinizde bir tereddüt oluşuyor acaba hiç mi kesmiyor diye ama durum öyle değil alet kıl , tüy dinlemiyor gayet güzel işlevini görüyor. İlk perdede jiletin bir yönünü ikinci perdede diğer yönünü kullandım , ilk perdede bıraktığı bölümü ikinci perdede toparlayabildim . biraz dikkat ile daha önce kullandığım Mühle R89 kadar iyi tıraş ettiğini söyleyebilirim.

Benim sakalım orta yoğunlukta , orta sertlikte ancak çok ters. genelde sinek kaydı tıraş olmam pek mümkün olmuyor. doğal olarak bu ters yönlerden dolayı aletlere alışmam zaman alıyor , sanıyorum bir kaç tıraş sonra daha iyi hissedeceğim.

bu aletti gelişi güzel değil , belli bir açıyı koruyarak kullanmak gerekiyor çünki jilet açıklığı dar ve koruma barı ile ergonomisi diğer aletlere göre farklı , dolayısı ile açıyı kaçırdığınızda istediğiniz gibi kesmiyor. şimdiye kadar hep feather jilet ile kullandım , yine benzer kalitede jilet ister diye düşünüyorum....

tıraş aletlerinden herkesin beklentisi farklı , tercihlerin genelde daha agresif olan aletlerden yana olduğunu görüyorum forumda , ancak ters sakalım ve hassas cildimden dolayı benim için öncelik daha nazik bir aletten yana oldu. Herkese tavsiye edebileceğim bir alet değil , yüzünde jileti hissetmeye alışkın olanlar için tatmin edici olmaz.

malzeme kalitesi , eldeki hissi ve verdiği güven açısından ben memnun kaldım.
memnun kalmanıza çok sevindim
bu aletten memnun kalan
nadir üyelerimizdensiniz
(27/08/2013, Saat: 22:10)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: memnun kalmanıza çok sevindim
bu aletten memnun kalan
nadir üyelerimizdensiniz

Ürünü görünce insan satın almak istiyor cidden, ama sıkıntıları varmış, demek ki görünüşü aldanmamak gerek önemli bir söz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Popular TTO BigHillMe 119 126,289 28/10/2021, Saat: 13:41
Son Yorum: taka
  Feather All Stainless AS-D2S İncelemesi Aedan 20 26,214 01/02/2020, Saat: 12:20
Son Yorum: gidakontrol
  Mühle R41 ve Feather Jilet uyumu connect 8 5,368 09/05/2018, Saat: 14:21
Son Yorum: dikdik_s
  Feather AS-D2 Tıraş Aleti - inceleme Emreozer 23 21,793 22/10/2016, Saat: 19:56
Son Yorum: Nani Kuş
  Feather Stainless Steel Razors (AS-D1) bossyje 14 23,876 07/09/2015, Saat: 22:09
Son Yorum: alfa
  FEATHER WS-D1S AHŞAP SAPLI impaticaret 14 19,892 10/07/2015, Saat: 21:24
Son Yorum: danjamem
  Tradere sb-ıkon dlc slant-feather as-d2-att m1 sızce hangısı ? Asit35 6 10,638 02/10/2014, Saat: 00:32
Son Yorum: arikanmd
  Feather Stainless Razor AS-D1 ErolBöğrek 17 24,235 18/04/2014, Saat: 19:05
Son Yorum: arikanmd
  Feather AS-D2 (Mart 2013) eggman 13 16,833 13/08/2013, Saat: 14:41
Son Yorum: fergus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: