Amaç Konforsa Hangisi?
Arkadaşlar, sabun ve kremleri performans için kokuları, hatta görüntüleri için tercih etmek mümkün/doğal. Benim için ise öncelik konfor. Bu durumda hangi krem ya da sabunu önerirsiniz.
(23/08/2013, Saat: 17:18)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, sabun ve kremleri performans için kokuları, hatta görüntüleri için tercih etmek mümkün/doğal. Benim için ise öncelik konfor. Bu durumda hangi krem ya da sabunu önerirsiniz.

simpsons, geo f trumper, truefitt hill, pangalius shave cream en konforlu tıraş kremleridir..

TOBS tatminkardır, proraso keyiflidir..
saydıklarım kremler için geçerli..
(23/08/2013, Saat: 17:30)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saydıklarım kremler için geçerli..

Sabunlar için mi TongueBig Grin
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Sabun derseniz çok daha geniş bir yelpazede aramak gerek, sayılan markaların sabunları yeterli konforu vermekle birlikte MWF, Martin de candre sabunları istediğiniz konforu verir..

Cella fazlasıyla keyifli ve koruyucudur.. Tabac, Dr Harris(ileri düzeyde), EJ sabunları ciddi anlamda başarılıdır komşu.. Araştırın bakalım yeniliklerden siz de bizi haberdar edin..
(23/08/2013, Saat: 17:31)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/08/2013, Saat: 17:30)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saydıklarım kremler için geçerli..

Sabunlar için mi TongueBig Grin

TongueTongue
martin amca sabunları pek beğeniliyor, bunun haricinde iyi kalite sabunlar tatminkar oluyor. crabtree evelyn sienna modeli ise benim çok başarılı bulduğum bir sabun.
Fiyat/Performans düşünüldüğünde ilk üç

Cella
Tabac
Dr. Harris

şeklinde sıralanabilir mi sabunlar? (Okuduklarımdan öyle anladım ya da üçüncülüğe Taylor)
kişiden kişiye değişir siralama. zira benim icin;

1 tabac
2 tabac
3 tabac

diğerleri sonra gelir.
(23/08/2013, Saat: 18:27)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kişiden kişiye değişir siralama. zira benim icin;

1 tabac
2 tabac
3 tabac

diğerleri sonra gelir.

E o zaman konu kapanmıştır. Acilen bir tabak Tabac alınacak.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: