Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com)
benim posta ptt kargo ile 6 günde elime geçmişti. yine aynı şekilde çinden gelen fırçalarımın biri için 1 ay biri için de 3 hafta kadar kargo bekledim. ama genel gözlemim ingiltere kargolarının max 2 hafta içinde elinize ulaşacağı yönünde. zaten oradan postaya verilince genelde çok kısa süre bir sonra yurdumuza ulaşıyor ancak içeride elimize geçmesi biraz zaman alıyor.
sabredin, gerçekten sabrettiğinize değeceğine inanıyorum, bende öyle olmuştu Smile
yine sorular olursa haberleşelim. kutu ilk elinize geçtiğinde ve makineyi ilk kullandığınızdaki hislerinizi çok merak ediyorum.

bu arada sayın prometeus, yakında ben de sizin makineden bir tane alabilirim Smile

Saygılarımla
(22/01/2012, Saat: 01:41)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm mesaj yazanlara teşekkürler.
Sayın Laktik,
Evet çok haklısınız,
Bende aynı dertten müzdaribim ancak sayın papazeriği'nin dediği gibi biraz ekstra ödeme yapmak gerekiyor takipli posta için, bende ekstra ödeme yapmayıp sabretmeyi tercih ediyorum Smile ...

Siz ne sipariş ettiniz acaba, ben sabun, krem ve aftershave sipariş etmek istiyorum ancak gümrükte sorun olurmu bilemiyorum.

papazerigi ve dostlar tecrübelerini paylaşırsa seviniriz...
Hislerimi tahmin edebiliyorum, insan 30 yaşından sonra böyle ufak şeylerin hayatta göründüğünden daha önemli olduğunu anlıyor ve daha çok önem veriyor sanırım. Heyacan oluyor... En azından benim için öyle...

Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
emin olun yalnız değilsiniz Smile
(22/01/2012, Saat: 02:59)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hislerimi tahmin edebiliyorum, insan 30 yaşından sonra böyle ufak şeylerin hayatta göründüğünden daha önemli olduğunu anlıyor ve daha çok önem veriyor sanırım. Heyacan oluyor... En azından benim için öyle...
(22/01/2012, Saat: 12:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: emin olun yalnız değilsiniz Smile
(22/01/2012, Saat: 02:59)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hislerimi tahmin edebiliyorum, insan 30 yaşından sonra böyle ufak şeylerin hayatta göründüğünden daha önemli olduğunu anlıyor ve daha çok önem veriyor sanırım. Heyacan oluyor... En azından benim için öyle...

Cool
Az önce lise yıllarımdan beri çok özendiğim Old Spice Aftershave sipariş ettim. Kokusu hafızamdaki gibiyse yüzümdeki ifadeyi hayal edebiliyorum. Aynı zamanda üstadlardan methini çok duyduğum Proraso Tıraş Kremi ve Wilkinson tıraş sabunu...

Mach 3'den kurtulmak biraz pahalıya mal olmaya başladı sanırım. Big Grin Ve kendimi durdurabileceğimide pek sanmıyorum Confused Ancak sanırım bir kaliteli bir tıraş fırçasından sonra dinginleşirim diye umuyorum...

sip2d.jpg

siparişleri verirken önden bize de haber verseydiniz size bir iki şey daha eklerdik Smile
bakın (kendim de alacağım için diyorum) mitchells wool fat i kaçırmayın derim Smile eğer hala şansınız varsa veya adamlarla irtibata geçip ekleyebiliyorsanız...
çok övüyorlar ve mitchellsin tek ürünü. adamlar tek ürünle nam salmışlar, o derece...
ayrıca refilli sadece 13 lira gibi bir şey sanırım ve oldukça da uzun gidiyormuş
Saygılarımla

(22/01/2012, Saat: 13:13)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce lise yıllarımdan beri çok özendiğim Old Spice Aftershave sipariş ettim. Kokusu hafızamdaki gibiyse yüzümdeki ifadeyi hayal edebiliyorum. Aynı zamanda üstadlardan methini çok duyduğum Proraso Tıraş Kremi ve Wilkinson tıraş sabunu...
Mach 3'den kurtulmak biraz pahalıya mal olmaya başladı sanırım. Big Grin Ve kendimi durdurabileceğimide pek sanmıyorum Confused Ancak sanırım bir kaliteli bir tıraş fırçasından sonra dinginleşirim diye umuyorum...
ilk siparişte aldıklarım tobs; rose ve avocadonun sample dedikleri küçük tıraş kremlerinden aldım. hem kremleri merak etmiştim hem de kaç günde geleceğini test etmek için 9. gün geldi.
2. siparişimde (ki gelmedi pazartesi ya da salı bekliyorum) tabac sopa sabunun yedeğinden bolzano ve crystal jiletlerden aldım birer tane.
ebay den uygun fiyata( bana göre uygun fiyata )slim bırakmıyorlar temizi 50 doların altına inmiyor. hatta 6 tane hiç kullanılmamış slimi 1500$ dan açtı biri 1200$ a satıcı bulamadı sonra sattı mı bilmem. koleksyoner faktörü burda devreye giriyor adamın 3 slimi var parası da var 4. yü alıyor.Dodgy
bende merkür ya da mühle almayı planlıyorum bu sebeplerden ama önce fırça mı makine mi alsam arada kaldım fırça alırım büyük ihtimal.
26 fs cilere katılabilirim.Smile
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(22/01/2012, Saat: 13:23)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: siparişleri verirken önden bize de haber verseydiniz size bir iki şey daha eklerdik Smile
bakın (kendim de alacağım için diyorum) mitchells wool fat i kaçırmayın derim Smile eğer hala şansınız varsa veya adamlarla irtibata geçip ekleyebiliyorsanız...
çok övüyorlar ve mitchellsin tek ürünü. adamlar tek ürünle nam salmışlar, o derece...
ayrıca refilli sadece 13 lira gibi bir şey sanırım ve oldukça da uzun gidiyormuş
Saygılarımla

(22/01/2012, Saat: 13:13)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce lise yıllarımdan beri çok özendiğim Old Spice Aftershave sipariş ettim. Kokusu hafızamdaki gibiyse yüzümdeki ifadeyi hayal edebiliyorum. Aynı zamanda üstadlardan methini çok duyduğum Proraso Tıraş Kremi ve Wilkinson tıraş sabunu...

Üstad sanırım geç kaldık. Ayrıca firma ile o kadar iyi anlaşacak kadar ingilizcem yok. Blush
Yakında FS tıraş fırçası siparişi vereceğim. Söylediğiniz sabunuda fırça ile sipariş edeceğim kesinlike.
Peki fırça hakkında başka bir tavsiyeniz varmıdır, + siz nereden aldınız...

http://www.shaving101.com/index.php/prod...-soap.html

(22/01/2012, Saat: 14:47)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk siparişte aldıklarım tobs; rose ve avocadonun sample dedikleri küçük tıraş kremlerinden aldım. hem kremleri merak etmiştim hem de kaç günde geleceğini test etmek için 9. gün geldi.
2. siparişimde (ki gelmedi pazartesi ya da salı bekliyorum) tabac sopa sabunun yedeğinden bolzano ve crystal jiletlerden aldım birer tane.
ebay den uygun fiyata( bana göre uygun fiyata )slim bırakmıyorlar temizi 50 doların altına inmiyor. hatta 6 tane hiç kullanılmamış slimi 1500$ dan açtı biri 1200$ a satıcı bulamadı sonra sattı mı bilmem. koleksyoner faktörü burda devreye giriyor adamın 3 slimi var parası da var 4. yü alıyor.Dodgy
bende merkür ya da mühle almayı planlıyorum bu sebeplerden ama önce fırça mı makine mi alsam arada kaldım fırça alırım büyük ihtimal.
26 fs cilere katılabilirim.Smile

Almak istediğiniz fırçayı bende düşünüyorum...

Frank Shaving marka fırçanın hangi tipini almalı peki üstadlara soruyorum...

26 FS'cilerden de yorum bekliyoruz...
çok fazla tecrübeli sayılmam özellikle de fırça hususunda ama eğer çok fazla para vermeyip kaliteli de bir fırça kullanayım derseniz, bence P/F oranı lideri Frank Shaving i tavsiye ederim. uzun süre kullanırsınız. ebayden iantang a bakın ve finest fırçalara bakın eğer sabun ile kullanacaksanız. http://stores.ebay.com/Ian-Tangs-Shaving-Workshop

Saygılarımla

(22/01/2012, Saat: 14:55)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad sanırım geç kaldık. Ayrıca firma ile o kadar iyi anlaşacak kadar ingilizcem yok. Blush
Yakında FS tıraş fırçası siparişi vereceğim. Söylediğiniz sabunuda fırça ile sipariş edeceğim kesinlike.
Peki fırça hakkında başka bir tavsiyeniz varmıdır, + siz nereden aldınız...

http://www.shaving101.com/index.php/prod...-soap.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti. Nani Kuş 137 67,330 23/03/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: metamorfoz
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,347 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi
  siparişlerim connaughtshaving den geldi ihtilaf 34 36,414 28/05/2012, Saat: 21:12
Son Yorum: mckorkmaz
  Connaughtshaving indirim sellom 29 31,064 12/04/2012, Saat: 11:25
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: