Tercihiniz Basılı Kitap'mı Elektronik Kitap'mı ?
Tercihim basılı kitap, ne de olsa geleneksele daha yakınız. Ancak e-kitaplara da sıcak bakmaktayım. Sonuçta benim için önemli olan bir şeyler okuyabiliyor olmak.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Kitaptaki kagıt kokusunu, sayfalatmrı çevirirken agıza gelen tuzlu tadı ve beraberindeki kahveyi hiç bir şeye değişmem
Kesinlikle katılıyorum.
MBN
Kindle paperwhite aldığımdan beri resmen kitap okuma alışkanlığı kazandım.

Allah kindle paperwhite’ı icad eden insandan razı olsun.

Artık çok daha kültürlü biriyim.
(23/01/2019, Saat: 15:31)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @posicor komşum çizgi romanları hangi dilde okuyorsunuz ben warner bros gibi firmaların çizgi romanlarını Türkçe olarak bulamadım Smile farklı bir evren olduğu için onları da okumak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında İngilizce okuyorum ama siz sorunca bir bakayım dedim, az da olsa Türkçe var ancak genelde marvel ve dc. Çizgiroman meraklıları kendi çabaları ile çeviriyorlar :

http://turkcecizgiroman.blogspot.com/?m=1

Kalite fena değil
r7k7lv.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor komşum teşekkür ederim ben bulamamıştım öyle bir site manga çevirileri çok oluyor ama çizgi roman biraz geri kalmış galiba.

http://www.cizgidiyari.com/forum/

@bekvural komşum çizgi diyarı forumu bilmiyorsanız göz atmanızı tavsiye ederim. Umarım ilginizi çekecek bir çizgi romanlar bulursunuz.
Elektronik kitap okuyucular pratikliği, rahatlığı ile bana da cazip geliyor. Karanlık ortamlarda aydınlatması ise benim için en cezbedici özelliği. Ancak ne yazık ki okumak istediğim kitapların büyük çoğunluğunu elektronik kitap şeklinde bulmam şimdilik mümkün değil. Okumak istediğim kitapları da baskısı tükenmeden almaya devam ettiğim içinde elektronik kitap okuyucu almıyorum.
@kalantorxl komşum tavsiyen için teşekkür ederim bugün okumaya başlayacağım...

Kitap okumak ayrı bir zevktir e- kitap ayrı. Ulaşamıyacağım bir çok esere e-kitap şeklinde ulaştım. Bilgiye çok hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Hele ingilizce kaynak neredeyse sınırsız. Tüm bunları ayrı ayrı değerlendirmek lazım. Sarraf gezmek ayrı bir zevtir, kütaphane didiklemek apayrı. Yeni bir kitap seçmek onu aramak, satın almak, eve gelip çay demlemek sonra mis gibi yeni samanlı kağıdı koklamak bambaşka bir zevk.
İnternetten sadece 30dk lık bir websearch asla bulamıyacağım 15 kitabı ( hatta bazen hangi baskısını bile tercih edebilirken) elde edebilmek de yadsınamaz bir mutluluk kaynağı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? Lord Sparhawk 224 194,262 22/11/2020, Saat: 01:35
Son Yorum: Ferat
  Klasik Yöntem Kitap Ciltleme dr_green 4 2,653 26/04/2020, Saat: 02:48
Son Yorum: Cem Hazir
  Klavye tercihiniz posicor 23 11,325 19/12/2018, Saat: 02:36
Son Yorum: gravesgel
  kitap tamiri için yapıştırıcı önerisi. t.macgyver 14 18,345 25/04/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: yokon
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,674 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Kaynak Kitap Önerisi yamtar 6 8,191 08/04/2015, Saat: 19:13
Son Yorum: yamtar
  CNR Kitap Fuarı 27 Şubat - 8 Mart yamtar 2 4,458 21/02/2015, Saat: 22:45
Son Yorum: yamtar
  Elektronik Sigara Hakkında? yarhasan 46 46,713 19/03/2013, Saat: 12:53
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: