Gillette Adjustable Black Long Handle / Super Adjustable
(16/07/2017, Saat: 01:07)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine çok güzel aletler almışsınız Ayhan abi .
Selamlar

Hocam doğrudur denk geldi ,
Gillette Adjustable Black Long Handle temiz bir tane buldum. İyi bakılırsa ömürlük bir makine değil mi? Alsam mı acaba ?
(30/08/2017, Saat: 00:37)electrolite Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette Adjustable Black Long Handle temiz bir tane buldum. İyi bakılırsa ömürlük bir makine değil mi? Alsam mı acaba ?

Fiyat olarak da uygunsa kaçırmayın komşum. Memnun kalırsınız pişman etmez sizi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(30/08/2017, Saat: 02:33)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat olarak da uygunsa kaçırmayın komşum. Memnun kalırsınız  pişman etmez sizi

Kaçırmayayım o zaman Rolleyes
Ulke icinde temiz bulursanız cok sanlısınız, zira bizde bu aletlerin degeri pek bilinmiyor. Yurt dısında 70 dolarları bulan blackbeautyi burada 100lira civarında bulabiliyorsunuz.
Blackbeauty agırlık dengesi, sapının verdigi tutus guvenligi ile kapaklı seriler icinde en begendigim model. Normal slim in bakması daha guzel ama islev olarak blackbeauty daha rahat kullanımlı geliyor nedense benim elime tabi sahsi dusuncem, tırasları fatboy, slim, black olsun hepsi benzer.
Alırsanız evladiyelik bir urun olur.Koleksiyonuzda tutarak 70 senelik makine ile tıras oluyorum zevkini yasarsınız. Tavsiye olunur. Mild ama efektif tırası vardır. Tekniginizi oturtunca bu tarz vintage ve mild makinalardan daha zevk alırsınız. Saygılar
rJ79zN.jpg
LOL35G.jpg
1GXdOp.jpg
vJq4W6.jpg

Benimde bir kara oğlanım oldu, tipi duruşu çok hoşuma gitti ama hiç fotojenik değil bu arkadaş Smile bulmama vesile olduğu için @dikdik_s Serdar ağabeye, bu temiz aleti getirdiği için @KAYHAN Ayhan ağabeye çok teşekkür ederim. Bu vesileyle forumdan ilk Ayhan ağabeyle tanışmış oldum. Buradan saygılarımı iletiyorum kendisine. Ayar yüzüğünün orası sararmış gibi duruyor ama öyle bir hali yok muhtemelen sarı oda ışığından veya kameradan dolayı öyle göründü, fotolardan çok belli oluyor mu bilemedim ama hayli temiz sadece De89 um gibi parlamasını isterdim. Cuma tıraşını bununla olurum bu hafta ozaman hissiyatı hakkında da bir fikrim olur, bir iki gün bekleyeceğim artık umarım severim Wink
Hayırlı tıraşlarınız olsun dostlar...
@Samet bende seni tanımaktan memnun oldum umarım beklentilerini karşılar BBeauty iyi günlerde kullan.
(14/12/2017, Saat: 07:05)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde bir kara oğlanım oldu, tipi duruşu çok hoşuma gitti ama hiç fotojenik değil bu arkadaş Smile bulmama vesile olduğu için @dikdik_s Serdar ağabeye, bu temiz aleti getirdiği için @KAYHAN Ayhan ağabeye çok teşekkür ederim. Bu vesileyle forumdan ilk Ayhan ağabeyle tanışmış oldum. Buradan saygılarımı iletiyorum kendisine. Ayar yüzüğünün orası sararmış gibi duruyor ama öyle bir hali yok muhtemelen sarı oda ışığından veya kameradan dolayı öyle göründü, fotolardan çok belli oluyor mu bilemedim ama hayli temiz sadece De89 um gibi parlamasını isterdim. Cuma tıraşını bununla olurum bu hafta ozaman hissiyatı hakkında da bir fikrim olur, bir iki gün bekleyeceğim artık umarım severim Wink
Hayırlı tıraşlarınız olsun dostlar...

Güle güle kullanın Hocam.Çok şık,çok güzel bir bb’niz olmuş.Eminim seversiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Samet iyi günlerde kullanın.

Bu aletler nikel kaplama. O yüzden EJ89 parlaklığı beklemeyin bunlardan. İlk üretildiği gün dahi öyle bir parlaklığı yoktur bu aletlerin. Kendine özgü, daha sıcak tonda bir parlaklık verir nikel. Parlatmak için çok zorlamayın o nedenle. Sonra kaplamaya zarar verebilirsiniz.
@Samet Kardesim hayırlı olsun. Cok sevindim bulduguna.

Sap ın altından, uzun donem saklarken de ust ortasına vida yerlerine bir damla yag sıkarsan mekanizmasını 1-2 kere ac kapa yaparsan senelerce bakımlı tutabilirsin suanki gibi.
Ayarını kapaklar acıkken yapın, sonra kapaklarını kapayın. Oyle onerirler.
Tekrar hayırlı olsun.

Not: Rakamları silinen olursa bunun boyasını bulduydum merak eden olursa buradan hobicilerden temin ediliyor, bi yerlerde paylasmıstım forumda ama isteyen olursa bulur yine paylasırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Gilette Slim Adjustable eggman 395 388,279 24/09/2023, Saat: 20:37
Son Yorum: layken
  1971 Gillette Super Adjustable agatam 0 1,832 16/02/2022, Saat: 20:29
Son Yorum: agatam
  Weishi Qshave Parthenon Adjustable Safety Razor Poerio 26 16,981 23/02/2021, Saat: 22:51
Son Yorum: sertac42
  Gillette Vintage Slim Twist (İngiliz yapımı, 1977) SumNauta 36 26,272 12/12/2020, Saat: 18:34
Son Yorum: furina
  Feather DER-A Double Edge Adjustable emiriko 16 13,269 20/08/2020, Saat: 19:55
Son Yorum: umutatakul
  Gillette Toogle Suhulet 19 26,819 05/05/2020, Saat: 20:42
Son Yorum: CK89
  Janus Adjustable Razor CK89 6 3,225 10/03/2020, Saat: 05:17
Son Yorum: CK89
Heart Gillette British Aristocrat eggman 111 131,917 26/01/2020, Saat: 15:47
Son Yorum: Jaguar Paw
  Vintage Gillette Rocket (Parat modeli) SumNauta 12 10,141 18/12/2019, Saat: 13:01
Son Yorum: Jaguar Paw
  Gilette Slim Adjustable Mekanizması gr00v3r 6 3,888 06/12/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: