Blueness Tıraş Sabunu
sdeotj.jpg
mornetto hocamızın günün tıraşı bölümünde paylaştığı
bu sabunun satıldığı yerler
kokusu
kıvamı
performansı vs. bilgilere sahip olanımız varmı?

Adnan Akat üretimiymiş
Bu firma versiyon parfüm üretimide yaptığından
kaliteli bir sabunun muadili olması olası

değerlendirilmesi şans verilmesi gereken bir ürün.

Firmaya sormaya ve tıraş ürünlerinden numune tedarik etmeye çalıştım fakat iletişim formları çalışmıyor sitelerindeki.
Yine iş bizlere düştü Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Efendim, Konyada Manavoğlu ve Yakamoz kozmetikten temin ediyoruz.

Kokusu parfümü andırıyor, (Gerçek berber kokusu bu olmalı arkadaşlar, ilk tıraşınızdan sonra bunu söyleyeceksiniz) eşdeğerleri gibi beyaz sabundan çok öte bir sabun, bana söylenen, CAMELOT sabununun, fazla yumuşak ve kokusunun da ağır olmasından sonra, aynı firmanın BLUENESS adı altında camelottan daha kaliteli ve fakat yine fiyatının 1 TL olarak piyasaya sürüldüğü şeklinde idi.

1 TL den çok daha fazla iş yapıyor emin olabilirsiniz..

Bunu yerli markalarımız içersinde tek geçerim, bir kere erkeksi kokusuyla size özel olduğunu, tıraş olduğunuzu hissediyorsunuz ve yabancı marka sabunları aratmıyor, suyu seviyor ve köpük fazlasıyla, silver tip ile bile sticki yüzünüze direkt uyguladığınızda oldukça köpük elde ediyorsunuz, kıvam oldukça iyi ve yeterli derecede, kayganlık güzel, sinekkaydıyı tahrişsiz, rahatlıkla alıyorsunuz, bence muadillerinden çok daha önde ve kokusu yeterli parfüm kokusunu verdiğinden bana tıraştan sonra başka parfüm aratmıyor Smile Veeee ESKİ ALIŞKANLIKLARI değiştireceğine eminim..

http://www.adnanakatkozmetik.com/
http://www.adnanakatkozmetik.com/Bluenes...bels=321-3
http://www.adnanakatkozmetik.com/ERKEK-P...bels=272-2
http://www.adnanakatkozmetik.com/index.p.../contactus
sabun, parfüm, deodorant, balzam ve tıraş jeli ile kişisel bakımda erkeğe saygı duyan bir firma..
Zaza Han'dan almıştım birkaç ay önce. Hiç kullanmadım daha, Tahtakale'de bulunur diye tahmin ediyorum.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Hangi il için bilgi alan olursa buraya yazarsa adamı defalarca aramak zorunda kalmış olmayız. Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(16/09/2013, Saat: 13:43)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaza Han'dan almıştım birkaç ay önce. Hiç kullanmadım daha, Tahtakale'de bulunur diye tahmin ediyorum.

zazahan yandı ya :S açılıp açılmadığınıda bilmediğimden boşuna gitmiyeyim diyorum
Zazahan açıldımı bilgisi olan var mı ? bende merak ettim bu sabunu
(16/09/2013, Saat: 13:59)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/09/2013, Saat: 13:43)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaza Han'dan almıştım birkaç ay önce. Hiç kullanmadım daha, Tahtakale'de bulunur diye tahmin ediyorum.

zazahan yandı ya :S açılıp açılmadığınıda bilmediğimden boşuna gitmiyeyim diyorum
Zazahan açıldımı bilgisi olan var mı ? bende merak ettim bu sabunu

Yangından sonra hiç uğramadım oralara. Zaten yaklaşık iki ay Türkiye'de yoktum. Kuaför malzemecilerinde kesin bulunur. Berberlere sormak lazım.
Merkur Progress
Omega 80005
Ben biraz önce Zazahana uğradım. Büyük ölçüde yenilenmiş ama hala tadilat devam ediyor. Dükkanlara berber malzemeleri geliyor aynı zamanda satış da yapıyorlar. Nebioğlu kozmetiğe sordum onlarda yok. Zazahanın karşısına sordum orada da yok. Bir iki yere daha baktım yok oğlu yok. İstanbul içinde yada bulunduğu yerde olan buraya yazsın bence de.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Fiyatının McOrco'yu cezbetmesinden başka avantajı var mı?
Lonalin,gliserin,allantoin içeriyor mu?
Koruyuculuk,yastıklama,köpürme,kuruma,sertlik,erime ?
(16/09/2013, Saat: 15:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatının McOrco'yu cezbetmesinden başka avantajı var mı?
Lonalin,gliserin,allantoin içeriyor mu?
Koruyuculuk,yastıklama,köpürme,kuruma,sertlik,erime ?

Komşum, ambalaj yanımda değil şu anda ama hatırladığım kadarıyla içeriği Arko ile tamamen aynı. Kullanmadığım için performansı hakkında an itibariyle yorum yapamıyorum.
Merkur Progress
Omega 80005
Ben de daha önce mornetto üstadın önerisiyle bu sabundan haberdar oldum, denk geldiğimde alıp deneyeceğim.

ncggvk.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,258 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 631 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 948 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,359 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,409 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,229 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,779 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,967 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,708 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: