Kar Yağıyor (Fırtınaya Döndü... 30/01/2012)
Thumbs Up 
Arkadaşlar dışarısı felaket, umarım herkes normal vaktinde evine ulaşabilir.

Benim ev ve iş arası 850 Metre Blush

İstanbul...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
nöbet gereği karşıya anadolu yakasına geçtim, trafik gayet akıcı ve güzel, insanlar kardan çekinip trafiğe çıkmadıkları için mi nedir normalde 1 saatlik yolu ilk kez bu karda 40 dakikada bitirdimSmile

bir Sivaslı olarak karda trafiğe çıkmayı özlemişimSmile
memleket kurtulana kadar siyah
Ankara'da da her yer bembeyaz. Gececi olduğum için sabah işten eve dönerken göz gözü görmüyordu:lapa lapa SmileAğaçlar dallarını aşağı kadar sarkıttı kardan, kaldırımlarda bir kat kaldırım daha oluştu yine kardan Big Grin
@anesthesia ben de bir Şarkışla'lı olarak karı özlemiştim dostum Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ya sabah sıcak suda problem oldu soğuk su ile tıraş oldum hiç hoş olmadı Big Grin
(27/01/2012, Saat: 22:07)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya sabah sıcak suda problem oldu soğuk su ile tıraş oldum hiç hoş olmadı Big Grin

Hava soğuk su soğuk zor olmuştur vesselam...
Ya ben zaten normalde tıraşı soğuk suyla sonlandırıyorumda tıraş öncesi yüzü açmak ve sakalları yumuşatmak için sıcak su olmayınca tıraş zorlaştı biraz Smile
ben yaz kış soğuk suyun cildime daha iyi geldiğini keşfettim. sıcak su ile tıraş olurken cildim çok tahriş oluyordu. şimdi biraz daha uzun sürüyor, soğuk su elimi yüzümü kesiyor ama tıraş sonrası da en çok o rahat ettiriyor. hem de çeşmeden sıcak su bekleme gibi bir derdim olmuyor.
yeri gelmişken, yüzünde tahriş yaşayanlara sıcak suyu bırakmalarını, dayanabildikleri kadar soğuk suyla tıraş olmalarını ve kesinlikle sabunu yüzlerinde köpürtmemelerini öneriyorum...
Saygılarımla
Bizim ofis alt katta, benim odamın önünde 150-200 m2'lik bir bahçe var. Resmen bir boran, bir tufan kopuyor. Karlar yere paralel uçmakta şu anda...
Kediler köpekler havada uçuşuyor... Smile

Saat: 17:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: