Acqua di parma
Bugün Aqua di parma nin fırçasını gördüm porsuk sapı tahta ve metal karışımı cok ağır ama cok kaliteli fakat kıllarından emin olamadım ne tur bilgisi olan var mı ? Bu arada chubby 2 fiyatına Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
http://shop.nordstrom.com/s/acqua-di-par...nd/3192931

Fırça bu görüntüden ne kılı anlayabilen var mı ?
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
görüntüyü bilemedim ama açıklamasında pure badger yazıyor. Fırça
(17/09/2013, Saat: 11:07)dt.krst Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görüntüyü bilemedim ama açıklamasında pure badger yazıyor. Fırça Fırça

Gördüm bende ama pure kıla hiç benzemiyor komşum
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(17/09/2013, Saat: 11:11)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/09/2013, Saat: 11:07)dt.krst Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görüntüyü bilemedim ama açıklamasında pure badger yazıyor. Fırça Fırça Fırça

Gördüm bende ama pure kıla hiç benzemiyor komşum

349 dolara pure badger çok çok zor.. silver bu.. ama sanırım 50-60 dolar arası fiyatla satılsa daha mantıklı olurdu çünkü parkerin şu silveri 60 dolar.

geonun kişisel fırçası..

2wgybus.jpg
Pardon beyler, başka bi siteden yakından baktım, ağartılmış, yumuşatılmış uçları ile bu bir pure badger maalesef çünkü uçları kesinlikle kesilmiş bu fırçanın...349 dolar tamamen saçmalık diyorum pure için...

35070wh.jpg
(17/09/2013, Saat: 19:52)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon beyler, başka bi siteden yakından baktım, ağartılmış, yumuşatılmış uçları ile bu bir pure badger maalesef çünkü uçları kesinlikle kesilmiş bu fırçanın...349 dolar tamamen saçmalık diyorum pure için...

35070wh.jpg

Pure şe gercekten efsane saçmalık Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
bu pure, cızır cızır adamın yüzünü kazıyacaktır..

uçlarını farkettin mi üstad, resmen kalın kalın kesilmiş dolayısıyla sert ve batıcı bir fırça..

349 dolara tam 6 tane pırıl pırıl yumuşacık parker silver alırım valla.. chubby ile filan da uğraşamam, adamın canı gider her tıraşta, işteyken filan aklı banyoda kalır Big GrinTongue
At kılı kullananlar fırçadan anlıyor mu HuhSmile
At kılı fırça pure kadar sert değil mi?
At kılı fırçalar da makasla kesiliyor !

(17/09/2013, Saat: 20:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu pure, cızır cızır adamın yüzünü kazıyacaktır..

uçlarını farkettin mi üstad, resmen kalın kalın kesilmiş dolayısıyla sert ve batıcı bir fırça..

349 dolara tam 6 tane pırıl pırıl yumuşacık parker silver alırım valla.. chubby ile filan da uğraşamam, adamın canı gider her tıraşta, işteyken filan aklı banyoda kalır Big GrinTongue
(17/09/2013, Saat: 20:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: At kılı kullananlar fırçadan anlıyor mu HuhSmile
At kılı fırça pure kadar sert değil mi?
At kılı fırçalar da makasla kesiliyor !

(17/09/2013, Saat: 20:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu pure, cızır cızır adamın yüzünü kazıyacaktır..

Üstadım benim atı bi deneyin derim, uçları nasıl yumuşadı, nasıl çiçek gibi açıyor tıraşta anlatamam.. kesinlikle pamuk evet pamuk gibi kremde harika çalışıyor, su tutuşu, yumuşacık ve harika köpüğüyle inanılmaz bir fırçaya dönüştü 3 ayda.. Atlara bayılıyorum, bir iki ay içersinde 3-4 at daha gelecek bakalım evime..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: