Anket Başlığı: Engraving
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Resim 1
16.00%
4 16.00%
Resim 2
12.00%
3 12.00%
Resim 3
4.00%
1 4.00%
Resim 4
12.00%
3 12.00%
Resim 5
36.00%
9 36.00%
Resim 6
20.00%
5 20.00%
Hiçbiri
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 25 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Kimson Forum Fırçası
Kimson bu işi çok uzattı. Paypal komisyonu, iş yoğunluğu derken şimdi de boynuz bulamıyormuş.

Ben de çoğunluğa uyarım, @theunnamed hocamdan rica etsek konunun ilk mesajına anket ekleyebilir belki.
@suhulet @onlytnt @memocan

arkadaşlar, mart diye söyledi ama kabul etmedim. Şu süre içinde başlarsa devam edeceğiz. Sizden istediğim yeni sap ve knot konusunda geri dönüş yapmanız.

Bu arada konuyu açtıktan sonra anket eklenmiyor sanırım. O yüzden konu içerisinde yeni bir anket eklemek mümkün olmayacak. şayet yeni sap tasarımı ve knot (22mm) konusunda tamam derseniz sonucunu bekleyeyim. Şimdi mail atıp yanıt bekleyeceğim, kargo fiyatı ve fırça fiyatını da belirlesin tekrar. sizinle paylaşırım. Uyarsa hemen ilk sıraya bizi alsın, almazsa iptal edeceğim. marta kadar beklenmez.
www.BarbarosRazors.com

hocam sap ve knot bakımından sıkıntı çıkarmam bana uyar..eğer dediğiniz gibi hemen başlama teklifini kabul ederse beklerim en azından mart gibi elimizde olur yok marttan önce başlayamam derse iptal edelim derim..
Bu adamı beklerken 4 tane handmade fırça aldım, Kimson'dan halen bir sonuç elde edemedik. Sıkıntılı bir hal aldı iyicene... Projeyi organize eden arkadaşımızda, bu adam yüzünden durmadan arada kalıyor.
Ben her türlü uyarım üstad, maksat bir hatırası olması. Herkesin sabretmesinin temel noktası da bu diye düşünüyorum.

Yalnız işkillenmemek elde değil. Bu adamın parayı aldıktan sonra kazık atma ihtimali oranı hayli yükseldi gözümde. Paypal' ın bir süre olayı vardı sanırım, bu adam o süreyi de aştırır Tongue.

Simpsons olmasa da Semogue gibi nispeten daha küçük çaplı bir üreticiye yalvar yakar, ikna edici bir dille bu işi yaptırmaya mı çalışsak acaba?
Haydi hayırlı tıraşlar...
(09/01/2014, Saat: 15:56)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben her türlü uyarım üstad, maksat bir hatırası olması. Herkesin sabretmesinin temel noktası da bu diye düşünüyorum.

Yalnız işkillenmemek elde değil. Bu adamın parayı aldıktan sonra kazık atma ihtimali oranı hayli yükseldi gözümde. Paypal' ın bir süre olayı vardı sanırım, bu adam o süreyi de aştırır Tongue.

Simpsons olmasa da Semogue gibi nispeten daha küçük çaplı bir üreticiye yalvar yakar, ikna edici bir dille bu işi yaptırmaya mı çalışsak acaba?

Paypal'de normal satış şeklinde ödenecek. Yani dispute açmak için 45 günümüz var. Zaten ödemeyi önce almıyor, ödeme konusunda güvensiz değil bence, eskiuye3315 üstadın fırçasını yapana kadar kadar para istemedi ve istemediğini söyledi. Hazır olunca hatta kargo yola çıktıktan sonra ödedi eskiuye3315 üstad.

Aslında konu zaten SOC ile başlamıştı (Semogue) zaten, ama Bruno en az 100 adet istedi ve fırça adedi 65€ idi sadece fırça.

Hemen üretime geçmesini talep edeceğim. Eğer kısa sürede halledemezse iptal edeceğim.
www.BarbarosRazors.com

Bugüne kadar empati yaparak beklemiştik ama satıcı kofti çıktı gibime geliyor. Çoğunluğa uymak ile birlikte oyum iptal edilmesinden yana. Fırça da ilk istediğimiz gibi olmayacak zaten.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Ömrümüzü yedin be Kimson Tongue.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Brush Price= 63$
Engraving Fee=1.5$
Shipping Cost= 11.50 - 17 (according to the weight of the package)

Son halidir arkadaşlar.

Son olarak üretim önceliğini bize verecek mi vermeyecek mi onun cevabı kaldı, bekliyorum cevabı.

Ödemeler kargo yola çıktıktan sonra yapılacak.
www.BarbarosRazors.com

Bu arada 1 kişilik yerimiz hala var Smile
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,453 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Geltir Forum Üyelerine Özel, Muhle İndirim ve Instagram Yarışması ckeskin 27 13,514 03/03/2019, Saat: 17:39
Son Yorum: Auditor
  Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım ckeskin 430 161,429 03/04/2017, Saat: 15:42
Son Yorum: ckeskin
  Geltir 2016 LE Forum Fırçası ckeskin 126 59,673 26/06/2016, Saat: 21:46
Son Yorum: ckeskin
  Hatay'da yasayan forum uyeleri mecheng 0 3,216 21/03/2016, Saat: 00:59
Son Yorum: mecheng
  Geltir 2015 LE Tıraş Fırçası ckeskin 165 136,767 09/09/2015, Saat: 20:55
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: