Naniwa Super Stones
(23/09/2013, Saat: 03:08)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zimparayla bu isi yapma gercekten cok ugrastiriyor dmt 325 en ideali.
Hocam bu arada dmt nin 6 inç olan mı 8 inç olanı mı kullanıyorsunuz siz bu işi için ya da kısaca sorayım,
http://www.sharpeningsupplies.com/6-Dia-...P63C3.aspx bu mudur? Smile
DMT için ebay fiyatlarına da bakmanızı tavsiye ederim. 8 inç DMT 1200 en uygun fiyatla ebay da çakı bıçak satan birinde bulup almıştım. Taş da diğer yerlere göre uygun fiyatlıydı, ucuz kargo seçeneği de vardı. Amerika kayıtlı posta ücretleri çok yüksek ve sürekli yükselmeye devam ediyor Smile
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
(24/09/2013, Saat: 12:59)dt.krst Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/09/2013, Saat: 03:08)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zimparayla bu isi yapma gercekten cok ugrastiriyor dmt 325 en ideali.
Hocam bu arada dmt nin 6 inç olan mı 8 inç olanı mı kullanıyorsunuz siz bu işi için ya da kısaca sorayım,
http://www.sharpeningsupplies.com/6-Dia-...P63C3.aspx bu mudur? Smile

8 inch bu is icin ideali 6 inch tas ile ayni boyutta oldugu icin lapping e uygun degil.
Dostlar, Naniwa 8/12 kombo bir yerlerde gözünüze çarptı mı hiç? Umutsuz bir soru ama gözlerim kan çanağına döndü aramaktan.
(22/07/2017, Saat: 00:59)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar, Naniwa 8/12 kombo bir yerlerde gözünüze çarptı mı hiç? Umutsuz bir soru ama gözlerim kan çanağına döndü aramaktan.

Üstat
Amazon YaDa ebay gibi sitelere baktınızmı
Naniwa yazınca pek çok taş çıkıyor eğer Amazon sitesinde varsa Türkiye gönderimi yüksek .
(22/07/2017, Saat: 01:15)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat
Amazon YaDa ebay gibi sitelere baktınızmı
Naniwa yazınca pek çok taş çıkıyor eğer Amazon sitesinde varsa Türkiye gönderimi yüksek .

Üstat Amazon'da bulamadım. Ebay'de de stok dışı görünüyor. Avrupa üzerinden bakıyorum daha ziyade, dediğiniz gibi shipping uçuyor diğer kıtada.
@Niko ustat, 3m filminiz geldi mi? naniwa 8k/12k arayisiniz film kullanim amacinizdan bagimsiz mi?
(22/07/2017, Saat: 16:29)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Niko ustat, 3m filminiz geldi mi? naniwa 8k/12k arayisiniz film kullanim amacinizdan bagimsiz mi?

Üstat, epey maceralı bir seyahatten sonra film geldi. Usturam 8000 finish gördüğü için şu an ağzı çok etkilemedi. 8 yeter belki diye düşunmüştüm ama sakallarım geçit vermedi. 12k denedikten sonra filmin tam potansiyelini anlayacağım. Epey bir süre 8 altına ihtiyacım olacağını düşünmediğim için ilk etapta 8/12 kombo arayışına girdim. Kombo arıyorum çünkü bu gritler aralığındaki Naniwa'lar tek tek çok pahalıya geliyor. Gerçi henüz kombo bulamadım, belki de büyük fark olmayacak. Durum öyle olursa önce 12k, bir süre sonra da 8k alacağım mecburen.
0.3mic 3m filmi 12k'ya alternatif olarak aldiginizi dusunmustum, forumdaki filmle ilgili gecmis donem yazismalari da sanki bu yondeydi. Anladigim kadariyla pek bekleneni verememis.

Konuyla ilgili tecrubem yok ancak, fazla asindirici ve agzi kolay bozabilme riski yuzunden ustadlar tarafindan pek tavsiye edilmese de, pasta da dusuk maliyetli bir alternatif olabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Naniwa 12K inceleme (çünkü ben inceledim zaten :) ) habaz 24 8,571 03/02/2021, Saat: 19:18
Son Yorum: bansheee
  Naniwa 12k Alımı İçin Yardım Niko 27 18,206 01/02/2018, Saat: 15:22
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: