Kapo / Karo Traş Kremi
Bulgar ürünleri satan bir satıcıdan aldım.
Limon ve mentol karışımı bir kokusu var.
Köpük ve koruyuculuğunu oldukça beğendim.
Bizim arkolardan daha başarılı buldum.
Denenmesınde fayda var diye düşünüyorum.

Hayırlı traşlar.

f0aybs.jpg
Bulgar ürünleri nerde satılır kineHuh
(24/09/2013, Saat: 08:27)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulgar ürünleri nerde satılır kineHuh

Ben de merak ettim şimdi.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
edit....
linguist üstadımız da hazırladığı tıraş videosunda yine Bulgaristan üretimi "kyna (kupa)" tıraş kreminden bahsetmiş ve kremi beğendiğini yazmıştı.
Tıraş kreminin markası kapo değil "KARO"dur. Kril alfabesininde "P" harfi "RE" okunur. Markanın amleminde de kırmızı karo görüyoruz zaten. Başlık da bu yönde değilirse daha sağlıklı olur.

Sent from my iPad using Tapatalk
Arkadaşlar bu kremlerin en pahalısı Bulgaristan'da 1 lira yada 1.5 liraya denk geliyor, Bulgaristan'dan İstanbul'a gelirken foruma mesaj bırakırım isteyene istediği kadar getirebilirim. Ancak şu anda İstanbul'dayım, bu işi ancak Aralık ayı gibi organize edebilirim.
Ben hiç denemedim ancak İngilteredeki bazı arkadaşlarıma gönderdim bir yorum yapmadılar. Sadece Gülsulu bir tıraş kremleri var o oldukça güzel. Gönderdiğim herkes tekrardan istedi.

bu arada bu kremin kril alfabesinde yazılışı KAPO latin alfabesi ile KARO... aklınızda olsun..
(24/09/2013, Saat: 17:16)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu kremlerin en pahalısı Bulgaristan'da 1 lira yada 1.5 liraya denk geliyor, Bulgaristan'dan İstanbul'a gelirken foruma mesaj bırakırım isteyene istediği kadar getirebilirim. Ancak şu anda İstanbul'dayım, bu işi ancak Aralık ayı gibi organize edebilirim.
Ben hiç denemedim ancak İngilteredeki bazı arkadaşlarıma gönderdim bir yorum yapmadılar. Sadece Gülsulu bir tıraş kremleri var o oldukça güzel. Gönderdiğim herkes tekrardan istedi.

bu arada bu kremin kril alfabesinde yazılışı KAPO latin alfabesi ile KARO... aklınızda olsun..

Ben isterim Big Grin Çeşitli ürünler olabilir, kişi başına ne kadar kota koyarsanız Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(24/09/2013, Saat: 17:25)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/09/2013, Saat: 17:16)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu kremlerin en pahalısı Bulgaristan'da 1 lira yada 1.5 liraya denk geliyor, Bulgaristan'dan İstanbul'a gelirken foruma mesaj bırakırım isteyene istediği kadar getirebilirim. Ancak şu anda İstanbul'dayım, bu işi ancak Aralık ayı gibi organize edebilirim.

Ben isterim Big Grin Çeşitli ürünler olabilir, kişi başına ne kadar kota koyarsanız Big Grin

3 adet farklı krem getirsem, 10 kişi istese 30 adet krem yapar, Gümrük memuru bu kadar kremi ne yapacaksın dese bile bir yolunu bulurum, sanırım herkese 3 adet kremden 1'er tane desek benim için rahat olur.. Sabırsızlanan olursa postayla da yollarım ama değmez...
(24/09/2013, Saat: 17:31)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

3 adet farklı krem getirsem, 10 kişi istese 30 adet krem yapar, Gümrük memuru bu kadar kremi ne yapacaksın dese bile bir yolunu bulurum, sanırım herkese 3 adet kremden 1'er tane desek benim için rahat olur.. Sabırsızlanan olursa postayla da yollarım ama değmez...

Ben de isterim. Çok teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,180 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,077 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737
  "PERMATİK" Tıraş Kremi mancho 22 33,127 30/07/2022, Saat: 14:56
Son Yorum: namioguz
  Dalan D'men tıraş kremi sifujack 140 178,889 29/07/2022, Saat: 12:26