Hasan'ın Dertleri !!!
(30/09/2013, Saat: 23:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakal kesildikten sonra deri altında kalırsa.
Deri fazla gerdirilirse.
Kesilen sakallar yeterince yumuşatılmamış ve kaygan yüzey oluşmamışsa.
Kesici nesne çok kullanılmış,kör yada gereğinden az keskinse.
Defalarca kazıma yapılırsa.
Düzgün açıyla kesilmemişse.
Başkalarına özenilip her seferinde pürüzsüz tıraş istenirse.
Tekrar büyürken yüzeye çıkarken alttan deriye batar.
Çözüm;Sakalı deri altında kalacak şekilde kesmemek.
Uygulama;Sakal çıkış yönünde kesmek ve kullanılan kesici nesneyi asla bastırmamak,tekrar tekrar tekrar aynı bölgeden geçmemek.
Sorunlu bölgeleri tespit edip baskıyı ve açıyı gözden geçirmek.
İnsan yüzündeki her bölgeye eşit erişemez ve düzgün kesim yapamaz.
Sorunlu bölgeler düzelene kadar pürüzsüz tıraş istememek lazım.
Sorun sakallar kesilip büyümeye başladığından sonra oluştuğuna göre çözümü ilaç ve diğer şeylerde değilde nerede yanlış yapıyorum şeklinde aramak lazım.

benefits-of-laser-hair-removal-for-ingrown-hair.jpg
ingrown-hair-depilatory-waxing.jpg
ingrown.jpg
ingrown-1.png
Ingrown-hair.png
imagesCAC95OSL.jpg?itok=AUN_jXk1
9ffd39168624c87b11006aa9271e7065b1a9dd9c.jpeg
images?q=tbn:ANd9GcSULA2aLPz109vj1LI_iz5...7FHvtXxMhC
sakal istirahati al daha sonra çarşı iznine ilk çıktığında bir kaç kutu permasharp, traş fırçası, sabunu ve ucuz bir tane makine al
batık olan yere yani boyun bölgesine lazer yaptırmayı düşünüyorum faydası olur mu
cilt merkezine gittim lazer yaparız dediler boyun bölgesine sizce zararı ve faydası ne olur yardmcı olursanz sevnrm
(05/10/2013, Saat: 11:12)hasan5151 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cilt merkezine gittim lazer yaparız dediler boyun bölgesine sizce zararı ve faydası ne olur yardmcı olursanz sevnrm

Bildiğim kadarı ile tavsiye edilmiyor, cilt merkezi lazer yaparda lazerden sonra cildiniz nasıl olur bunun bilgilendirmesini yaptılarmı.
Ayrıca o iş öyle 1 kerede lazer yapınca bitmiyor, tüy denecek kıllar üzerinde dahi 2-3 seans ta sonuç alınıyor. Sertleşmiş ve kökleri güçlenmiş kıllar için kaç seans olur bilemiyorum.
İyice araştırın derim yanlış ve pişman olacağınız bir iş yapmayın sonra
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

herşeyi konuştum kesinlikle zararı yokmuş tek seansta olmuyor dedi kaç olursa bilmiyorum ama bu sorundan kurtulmak istiyorum ne olursa olsun lazer yaptıran varsa bilği verebilir mi
sakalım da batık çok oluyor ve çözüm bulamadım buğün cilt merkeziyle konuştum boyun bölgesine lazer yaptırmayı düşünüyorum var mı yaptıran bilgi verirseniz sevinirm
(05/10/2013, Saat: 12:11)hasan5151 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sakalım da batık çok oluyor ve çözüm bulamadım buğün cilt merkeziyle konuştum boyun bölgesine lazer yaptırmayı düşünüyorum var mı yaptıran bilgi verirseniz sevinirm

Bir arkadasim yaptirmisti gayet memnun ancak fazla abartmadan yaptirmak lazim zaten tahtis olan alt bolgeler ama butun bu yazdiklarimdan once konunun uzmani bir doktorla gorusmen lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
(05/10/2013, Saat: 11:29)hasan5151 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herşeyi konuştum kesinlikle zararı yokmuş tek seansta olmuyor dedi kaç olursa bilmiyorum ama bu sorundan kurtulmak istiyorum ne olursa olsun lazer yaptıran varsa bilği verebilir mi

Diger konudada cevap verdim yaptirip memnun olan arkadasim var ama once konunun uzmani bir doktora gorunmelisin cilt merkezi sadece paraya bakar yuzunu ancak doktor anlayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
gittim konuştum olur dedi ama ilk önce doktor muayene edecekmiş ondan sonra uygulama boyun bölgesine çok batık oluyor o yüzden yaptırmak istiyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: