Hasan'ın Dertleri !!!
bilmiyorum abi yarın şansımı deneyecem bakalm ama olmazsa lazeri deneyecem yapacak bişey yok çünkü çok sıkıntılı
sakal traşı için en az tahriş edici jilet hangisidir ??
@hasan5151,
Tahriş,batık,lazer durumları nasıl ?
Selamlar
dün boyun bölgesine lazer yaptırdım bakalım şimdilik orda kıl yok diğer seanslarla bitecekmiş deneyip görecem
tek bıçaklı permatik mi yoksa 5 bıçaklı mı hangisi tahriş yapmaz
Lazer yapan ve diğer cilt doktoru hangisini önerdi.

(20/10/2013, Saat: 15:23)hasan5151 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tek bıçaklı P******* mi yoksa 5 bıçaklı mı hangisi tahriş yapmaz
bu konuda bişey demedi bn 5 bıçaklı kullanıyordum tek bıçaklıyı deneyecem şu anda hiç tahriş yok izinde uzattım geçti bakalm tek bıçaklı ne olacak bide berberlerin kullandığı sabunlarla olacam
makineye elim pek alışık olmamasına rağmen yeni üretim polsilver ve wilkinson classic makine ile hiç tahrişsiz tıraş olabildim. yine usturada bu jilet en konforlu ve temiz tıraşı aldığım jilet. pek çok jilet arasından en beğendiğim ve fırsat buldukça stok yaptığım jilettir. imkan bulursanız sorununuzu çözeceğini düşünüyorum.
Biz çok bıçaklı aletler kullanmıyoruz.
Kullanan iki arkadaşımız var.
Biri Mancho,bugünlerde fazla uğramıyor,kartuş ve çok bıçaklılar konusunda uzman.
Diğer abimiz de Lijun,Mancho kadar anlamasa da gizli gizli kullanıyor.Hatta satıcılar ona eski paslı kartuşları satıyor.
TongueTongue

(20/10/2013, Saat: 15:52)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz çok bıçaklı aletler kullanmıyoruz.
Kullanan iki arkadaşımız var.
Biri Mancho,bugünlerde fazla uğramıyor,kartuş ve çok bıçaklılar konusunda uzman.
Diğer abimiz de [i]Lijun,Mancho kadar anlamasa da gizli gizli kullanıyor.Hatta satıcılar ona eski paslı kartuşları satıyor[/i].

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: