Muhle R89
180 gibi rakamlar gecince dahil olmak istedim. Tabii ki tercih alan kisinin. Ayni kargoya haslinger semouge vs eklenebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(26/01/2015, Saat: 17:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 180 gibi rakamlar gecince dahil olmak istedim. Tabii ki tercih alan kisinin. Ayni kargoya haslinger semouge vs eklenebilir.

Aleksey komşum, sizin de Giftsandcare yorumunuz varmış, görmeyince aynı şeyi ben de dile getirmiş oldum. 180 TL cidden yüksek bir fiyat.
180 tl fiyat söyledi yaa hala inanamıyorum Smile çok söyledin fiyatı, son fiyat mı bu dedim... Evet bu dedi Smile karabulut isimli firmanın internet sitesine en son baktığım 150 ye yakındı şimdi telefonda 125 demişler.

Böyle şeyleri görünce gel de alma yurt dışından...
Barleyle muhle arasında sadece 2 euro kadar fark var. İmpa ticaret barleyi 100 tlye satıyor. Buradan impa ticarete teşekkür etmek istiyorum...
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
http://www.giftsandcare.com isimli siteden sipariş verdim. ödemeyi yaptıktan sonra Payment error hatası verdi. ödeme alınmış olarak görünüyor. bankanın çağrı merkezine ulaşamıyorum çok yoğun Sad(
(26/01/2015, Saat: 21:59)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.giftsandcare.com isimli siteden sipariş verdim. ödemeyi yaptıktan sonra Payment error hatası verdi. ödeme alınmış olarak görünüyor. bankanın çağrı merkezine ulaşamıyorum çok yoğun Sad(

Bu siteden daha önceden alışveriş yapan oldu mu ?
Bankanın çağrı merkezine ulaştım ödeme geçmiş sorun yok diyorlar ama payment error hatası hala görünüyor.

Şöyle bir sorunun yaşanma ihtimali var mı ? Ben sitede ödemeyi euro olarak seçtim. Banka hesabımda yapılan işlem dolar olark görünüyor. Bundan kaynaklanmış olabilir mi...
(27/01/2015, Saat: 21:45)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu siteden daha önceden alışveriş yapan oldu mu ?
Bankanın çağrı merkezine ulaştım ödeme geçmiş sorun yok diyorlar ama payment error hatası hala görünüyor.

Şöyle bir sorunun yaşanma ihtimali var mı ? Ben sitede ödemeyi euro olarak seçtim. Banka hesabımda yapılan işlem dolar olark görünüyor. Bundan kaynaklanmış olabilir mi...

Komşum, ben bu siteden 2 kez alışveriş yaptım. İlki elime ulaştı kullanıyorum, ikincisi yolda. Ama ödemeleri ben PayPal kullanarak yapıyordum. O da döviz çevirme işlemini bankaya bırakıyor, bankadan euro çekiyor, sonra banka kura vurup karşılığını kredi kartına borç yazıyor.

Yurt dışı alışverişlerinde sadece Amazon'da kredi kartı (sanal) kullandım şimdiye kadar.

Sonuç olarak evet alışveriş yaptım, sorunsuz bir satıcı ama sizin probleminizle hiç karşılaşmadım. Destek kısmından bir yazışsanız belki sorunu çözersiniz.
(27/01/2015, Saat: 21:45)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu siteden daha önceden alışveriş yapan oldu mu ?

Bu siteden 2-3 defa alışverişim oldu(hatta r89 da aldım Smile ). Çok düzgün çalışan bir site. Ama ben de hep paypal kullandım.
Sikinti olacagini hic sanmiyorum. Geltir koduna sicak baktiklarina gore ilgili bir musteri hizmetleri olacagini dusunuyorum.

teşekkür ederim komşularım alakanız için...
Akşam işten çıkmaya yakın mail atmıştım yarın dönüş yapar diye umut ediyorum.
Son bir ay icinde 1 kez alisveris yaptim. Hicbir sorun yasamadim. Sanal kart kullandim.

Firma Ispanya Valencia merkezli. Siparis sirasinda "firma unvaninizi belirtmeyiniz, ismen gonderiniz" demistim. Bizzat dedigimi yapmislardi. Yaklasik 55 Eur tutarindaki siparisim gumrukte sorun yasamadan tarafima ulasmisti.

Bu arada farkli bir bilgi vereyim gerek Valencia merkezli giftsandcare, gerekse Tarifa merkezli yourshaving, 3d secure alisverisi destekleyen altyapilara sahip. Bu da sitelerin tabiri caizse " kiytirik " olmadigina delalettir diye dusunuyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 618 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,094,053 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Mühle Rocca rocnel 344 159,756 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,148 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 702 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,814 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,621 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,193 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,126 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,508 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: