Muhle R89
Derby usta
Nedir, ne değildir?
(08/05/2019, Saat: 14:48)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende R89 aldım, yanında 10 lu jilet ve %10 indirimden yararlandım. Sample olarak yabani iğde balsam ve tıraş kremi gelmiş. Denemesini haftasonu yaparım büyük ihtimal yazarım yorumlarımı. WS classicten sonra çok çok kaliteli ve ağır bir alet, görüntüsü çok hoşuma gitti kalitesini belli ediyor. Adamlar işlerine özen gösteriyor belli, gönderdikleri kutuyu ip ile bağlayıp sonrasında ipi mühle mühürü ile mühürleyip kapatmışlar. Detay çok hoştu. Görsellerini ayrıca iletirim.

Şimdi fark ettim buraya yazmamışım sanırım başka konularda yazdığım için. Tıraş aleti benim için muazzam, işçilik kusursuz. Bende 4 günlük sakalda gayet iyi sonuç aldım. Şu an farklı jiletlerle denemelerini yapıyorum. Muhle, 7 o'clock sharp edge (arabistan bölgesi için üretilen, kalitesi daha düşük olduğu söyleniyor) ve Voshkod ile kullandım çok memnun kaldım. WS ile beni mahveden Permsharp bu alet ile de bana uymadı. WS ile bana uymayan wilkinson jileti bununla denemedim onu da deneyeceğim. Daha denenecek çok jilet var. WS yada onunla kullandığım jiletler yüzünden neredeyse vazgeçmek üzere olduğum geleneksel tıraşa çok hızlı bir U dönüş ile tekrar girmemi sağlayıp aşırı derecede masrafa sokan alettir aynı zamanda kendisi Smile
Tıraş aleti

Yıllar geçmiş üzerinden. Halen çok severek kullandığım bir ürün. Asla tahriş etmiyor hele ki permasharp ile mükemmel uyumu var... sirkeli su sebebiyle krom kaplaması gitti kafasının bugün mühle türrkiyeden siparişim geldi onu da değiştirince yepyeni oldu. Kesinlikle üzerine tanımam orta agresifliğin kralı benceSmile ama pazartesi sabahlarının uzun sakalı için r41 i de anmadan geçmeyeyimSmile

(08/12/2015, Saat: 18:20)Kea.aksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @zakayr Sabunlar hakkında olan incelemeyi merakla bekliyorum nemlendiricili bi sabun şart cünku bana arko yetmez olduSmile
Garip ama dün denedim feather r89 ile tahriş canavarı oldu her yerim kızardı Smile wilkinson ile tatlı tatlı kesiyor ama r89 ile tekniği geliştirmem lazımSmile ws ucuz ama işin aslı bazen r89u bırakıp onunla oluyorum r89 teknik istiyor çünku; ws ise hem kolay hem konforlu benceSmile ama 7 ocolcku seversiniz diye düsunüyorum tahris etmedi beni baya konforlu ve keskindi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kea
@Kea.aksoy hoşgeldiniz tekrardan uzun zaman oldu sizi görmeyeli.
Çok teşekkür ederim gerçekten uzun zaman oldu özledim forumumuzu ve sizleri. Forum hep aklımda aslında; her traşta gözümün önünde geçiyor. O kadar yoğun okumuşum ki biraz ara verdik sanırım?

(19/08/2019, Saat: 20:57)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kea.aksoy hoşgeldiniz tekrardan uzun zaman oldu sizi görmeyeli.
Kea
(19/08/2019, Saat: 20:29)Kea.aksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş aleti

Yıllar geçmiş üzerinden. Halen çok severek kullandığım bir ürün. Asla tahriş etmiyor hele ki permasharp ile mükemmel uyumu var... sirkeli su sebebiyle krom kaplaması gitti kafasının bugün mühle türrkiyeden siparişim geldi onu da değiştirince yepyeni oldu. Kesinlikle üzerine tanımam orta agresifliğin kralı benceSmile ama pazartesi sabahlarının uzun sakalı için r41 i de anmadan geçmeyeyimSmile

Hoşgeldiniz üstadım. Şu konuya bir göz atıp katkıda bulunabilir misiniz ?
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10500
Anında elden geleni yaptık Smile keyifli bir etkinlik çok saolun.

(19/08/2019, Saat: 21:09)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz üstadım. Şu konuya bir göz atıp katkıda bulunabilir misiniz ?
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10500
Kea
@Kea.aksoy rica ederim.
Hatırladığım kadarıyla sabun etkinlikleriyle uğraşıyordunuz.Olur mu yine bir oranizasyonunuz?
Selamlar...
Çok uğraştım o iş ile, baya da zaman harcadım ama fiyasko oldu ne yazık ki, tabi hiç bir çaba boşa gitmez ama başarısız denemelerden de bir şeyler öğrenmek lazımSmile yakın gelecekte girmem tekrar o işe diye düşünüyorum üstadım.

(19/08/2019, Saat: 21:35)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kea.aksoy rica ederim.
Hatırladığım kadarıyla sabun etkinlikleriyle uğraşıyordunuz.Olur mu yine bir oranizasyonunuz?
Selamlar...
Kea
(19/08/2019, Saat: 21:43)Kea.aksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok uğraştım o iş ile, baya da zaman harcadım ama fiyasko oldu ne yazık ki, tabi hiç bir çaba boşa gitmez ama başarısız denemelerden de bir şeyler öğrenmek lazımSmile yakın gelecekte girmem tekrar o işe diye düşünüyorum üstadım.

Haklısınız,bazen bir aksilik çok güzel etkinliklerin başlamadan bitmesine yol açabiliyor.Ama çaba göstermekte çok önemli az sayıda gelenekselci olduğumuzu düşünürsek.
Selamlar komşum...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 617 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,094,027 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Mühle Rocca rocnel 344 159,752 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,146 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 702 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,814 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,621 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,191 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,126 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,506 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: