Geltir'e özel www.nkdman.co.uk %11 indirim kodu + cashback / Shave Lounge
www.nkdman.co.uk'den geltir.com a özel %11 indirim

Arkadaşlar foruma tanımlanan bir indirim kodumuz daha oldu.Bugün tarafımdan denenmiş ve kullanılmıştır.

Siteye kayıt olup,alışveriş sepetinizdeki "Voucher Codes" bölümüne " GELTIR10 " kodunu girmeniz yeterli.

http://www.nkdman.co.uk indiriminin özellikleri şunlar:

1) Siteye üye olup adres olarak Türkiye girdiğinizde zaten otomatik olarak VAT eklenmemiş fiyatlar önünüze geliyor.O yüzden diğerleri gibi sonradan VAT iadesi beklemeye gerek yok.

2) %11 lik bir indirim sunuyor.Bu indirim, VAT düşüldükten sonra %11 daha düşülmesi şeklinde.

3) %5 cashback olayı var, yani alışveriş miktarınızın %5i para puan gibi birikiyor site hesabınızda,bir sonraki alışverişte kullanabiliyorsunuz.

4) Ana sayfada 30 pound üzeri alışverişlerde free samples gönderdiklerini yazıyor,kargo ulaşınca göreceğiz bakalım.

2 kg 'ya kadar standard takipli kargo ücreti royal mail ile 6.95 pound.

Bana gönderilen ilgili mail aşağıdadır:

Hello Inceptum,
Thank you for your email.
I'd be happy to set up a discount code for your forum members to use. Just enter the code GELTIR10 on our basket page in the box labelled 'Voucher Codes' for a 11% discount. The 20% VAT is also deducted at the checkout once you have selected Turkey as the delivery country.
We also provide an additional 5% cashback for registered customers too.
The discount code is now live and can be used straightaway!
Please do not hesitate to contact me if you have any questions.
Kind regards,
Anthony
--
Anthony Rigby
Customer Support
customer.support@nkdman.co.uk

Şu haliyle bana göre foruma verilen en cazip indirimlerden biri oldu.
Forumumuza hayırlı olsun.
Teşekkürler.

Ürün yelpazesi diğer sitelere nazaran geniş gelmedi bana, ama spesifik ürünler için kontrol edilebilir arada sırada.
www.BarbarosRazors.com

Memur üyeler için tam ay ortasında indirim olayı Idea
Teşekkürler
forum için güzel bir haber teşekkürler
Evet ürün yelpazesi çok geniş değil aslında ama,istediğiniz bir şey olursa ve aceleniz yoksa gelecek haftalar için talep edilebilir.Ben söyledim bir ürün için gelirse sizden alayım diye, tamam bakayım dedi Anthony.Ben aradığım aleti diğerlerinin stoklarında bulamayınca tesadüfen burada gördüm ve almadan önce teklif sundum kabul ettiler.
Teşekkürler hocam güzel bir alternatif oluşturmuşsunuz.
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
Teşekkurler emeğinize sağlık
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
teşekkürler. siz alışveriş yaptınız mı?
Yaptım, bu hafta içi kargo gelecek göreceğiz.
Rica ederim Lijun hocam.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  www.yourshaving.com %10 indirim :) theunnamed 83 83,881 12/11/2020, Saat: 00:27
Son Yorum: trooper_gs
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,643 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
Thumbs Up Faena Geltir Forum İndirimi ---> www.faena.gr // 15 Ağustos 2016'ya Kadar Geçerli ckeskin 21 13,162 19/08/2016, Saat: 21:19
Son Yorum: ckeskin
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,695 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,860 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,603 10/01/2016, Saat: 02:17
Son Yorum: ionicliquid
  seifenglatt.com: geltir üyelerine 10% indirim onurstyle 20 27,421 27/09/2015, Saat: 07:03
Son Yorum: ckeskin
  www.rockshaving.com £20 üzeri %12 indirim theunnamed 19 23,327 26/11/2013, Saat: 01:52
Son Yorum: korhan
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,730 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,198 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: