"ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı - Foruma özel kampanya
(03/10/2013, Saat: 11:17)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En güzeli parayı iyice basıp tam ortopedik sert bir yatak almak. Öbürleri çöküyor sırt ağrısı yapıyor.

hocam kütlem hacmim gramajım malum
ben çökertemediysem evelallah kimse çökertemez Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(03/10/2013, Saat: 11:26)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/10/2013, Saat: 11:17)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En güzeli parayı iyice basıp tam ortopedik sert bir yatak almak. Öbürleri çöküyor sırt ağrısı yapıyor.

Hocam orta sertlikte yatasbluestar bir deneyin derim gercekten saglam bir yatak sert serileride vardi ama inanin alisik degilseniz mumkun degil, yaylarin gevsemesine gelince acikcasi cevremdeki cogu kisi yatas kullanir genellikle hepsi memnun ama diger markalari bilmiyorum hic denemedim acikcasi mobilyaci firmalari yerine yatak firmasindan almak daha mantikli diye dusunuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Eski yatağım yataş star serisindendi. 15 seneye yakın kullandım son 1,5 senede 90 kilo limitini aşmamla birlikte kötü şekilde çöktü. Blue star almak istedim pahalı geldi, baumax'tan ekonomik bir yatak aldım ortopedik o da inceden çöküyor, ya parayı basacağım, ya kilo vereceğim. Undecided
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(05/10/2013, Saat: 09:25)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/10/2013, Saat: 11:26)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam orta sertlikte yatasbluestar bir deneyin derim gercekten saglam bir yatak sert serileride vardi ama inanin alisik degilseniz mumkun degil, yaylarin gevsemesine gelince acikcasi cevremdeki cogu kisi yatas kullanir genellikle hepsi memnun ama diger markalari bilmiyorum hic denemedim acikcasi mobilyaci firmalari yerine yatak firmasindan almak daha mantikli diye dusunuyorum

Eski yatağım yataş star serisindendi. 15 seneye yakın kullandım son 1,5 senede 90 kilo limitini aşmamla birlikte kötü şekilde çöktü. Blue star almak istedim pahalı geldi, baumax'tan ekonomik bir yatak aldım ortopedik o da inceden çöküyor, ya parayı basacağım, ya kilo vereceğim. Undecided

Valla hocam yenilerde 100-110 arasi bisey demisti satici ama yinede sormak lazim tabi zayif olmak en iyisi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım Elbise ve Özel Gün Palace 33 16,049 21/05/2018, Saat: 12:57
Son Yorum: posicor
  Yatak ve Yastık tavsiyesi bossyje 34 101,514 29/07/2015, Saat: 15:43
Son Yorum: BigHillMe
  Bir süredir foruma pek uğrayamamamla ilgili Lord Sparhawk 9 8,568 01/10/2014, Saat: 00:47
Son Yorum: inceptum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: