Toplu Alım
Hayırlı olsun, resim çok iştah kabartıcı Big Grin eggman hesap no vs. göndermemişsin özel mesajlarda göremiyorum ben? Gönder ben netten bu akşam havaleyi çıkarırım.
Bu arada hak geçme konusunda şüpheye düşsek bu işe girmezdik sen rahat ol, benden yana da hakkım helal olsun, şimdiden ellerine sağlık..
Yolladım hergele,saolasın.

(15/02/2012, Saat: 17:24)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: colonel conk un rengi çok hoşuma gitti. herhalde gliserinin verdiği renkten dolayı turuncumsu.

Saydam ayrıca Smile
eggman özelden hesap numaranı verir misin?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
eggman pm attım..
(14/02/2012, Saat: 01:18)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada özelden isim soyad banka ve IBAN numaranızı atarsanız hemen eft yapayım.

?

Bekliyorum hala.
Yolladım bilgileri arkadaşlar.
Hocam eft yaptım kısmetse yarın hesabınızda olur. Adres bilgilerimi de ÖM ile yolladım. İlginiz için teşekkürler. Hakkınızı helal edin.
linguist 40
anesthesia 38
zorba58 25
hergele 25
psycho 25
Ugur851 25

Hızlı ödemeler için teşekkürler arkadaşlar.Bende pazartesi kargoları vermiş olmayı planlıyorum Smile
(10/02/2012, Saat: 23:34)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi aksilik çıkmaz ise önümüzdeki hafta içi ulaşır. Eggman hocam da haftasonu tasnif eder. Bir sonraki hafta herkesin elinde olur. Hadi hayırlısı bakalım.

(15/02/2012, Saat: 23:48)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: linguist 40
anesthesia 38
zorba58 25
hergele 25
psycho 25
Ugur851 25

Hızlı ödemeler için teşekkürler arkadaşlar.Bende pazartesi kargoları vermiş olmayı planlıyorum Smile

Hocam sırf ben haklı çıkayım diye uğraşıyorsun ya, teşekkür ederim.

Big GrinBig GrinBig Grin
Dur bakalım bir aksaklık olmasında Big Grin

Şimdi baktımda 31 Ocak ta başlatmışım konuyu , süper bir organizasyon hızıyla halletmişiz bu işi.15 günde ürünler elimizde Big Grin Yani en azından benim şimdilik Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,347 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,261 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: