Toplu Alım
hocam gönder adamların kargoları Smile
milleti bekletme önümüzdeki hafta sonuna kadar da hafta sonu tıraşlarını olsunlar ....
geçmez yoksa o hafta sonu Smile
Saygılar
(15/02/2012, Saat: 23:48)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: linguist 40
anesthesia 38
zorba58 25
hergele 25
psycho 25
Ugur851 25

Hızlı ödemeler için teşekkürler arkadaşlar.Bende pazartesi kargoları vermiş olmayı planlıyorum Smile
adresleri pm atalım mı eggman?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ugur851,psycho ve hergele nin adresleri var.

zorba58,anesthesia ve linguist sizde bir ara atarsanız hazırda dursun Smile
(16/02/2012, Saat: 01:29)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ugur851,psycho ve hergele nin adresleri var.

zorba58,anesthesia ve linguist sizde bir ara atarsanız hazırda dursun Smile

ilk mesajimda atmistim. mesaj trafiginde araya gitti demekki. neyse yolluyorum.
Gelmiş doğru, gözümden kaçmış Smile
bravo beyler güzel organizasyon yapmışsınız. artık anketlere geçmek lazım bence. çoğumuz çoğu ürünü denedik. mesela sabun için bütün sabunların olduğu hatta mümkünse herkesin 1. ve 2. seçimini yapabileceği bir anket.

favori sabununuz
1. arko
2. mwf
3. tabac
...vs

yedek sabunuz
1. arko
2. mwf
3. tabac
...vs

gibi. nasıl olur?

(17/02/2012, Saat: 01:16)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bravo beyler güzel organizasyon yapmışsınız. artık anketlere geçmek lazım bence. çoğumuz çoğu ürünü denedik. mesela sabun için bütün sabunların olduğu hatta mümkünse herkesin 1. ve 2. seçimini yapabileceği bir anket.

favori sabununuz
1. arko
2. mwf
3. tabac
...vs

yedek sabunuz
1. arko
2. mwf
3. tabac
...vs

gibi. nasıl olur?

Güzel fikir.
Ben favori ürünleriniz diye bir başlık açmıştım onu ayrı ayrıda işte Favori Sabunlarınız Favori Kremleriniz gibi ayrı konular halinde açabiliriz daha odaklanmış olur bir kategoriye böylece.
Arkadaşlar paylaştırma aşamasına başlamış bulunmaktayım Taylor Avocado ile; 8 eşit parça yaptım Smile

2t4ls.jpg

Üst tarafta birazcık kaymış çizgi onu düzelteceğim Wink Göz kararı yapıyorum daha düz olması için cetvel kullanmak geldi aklıma diğerlerinde Smile
Arkadaşlar olayı anlamanız adına bunları da koyup artık işleme dönüyorum fotoğraflarla uğraşırsam çok vakit kaybedeceğim Smile

Kap olarak plastik bardakları kesip alt tarafını kullanıyorum.Üzerinlerinide streçle sarıyorum.

2t5h5.jpg

2t5hk.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,347 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,261 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: