Toplu Alım
Tekrardan teşekkürler hocam. Ben takipsize alışkınım heyecan oluyo. Big GrinBig GrinBig Grin
sevgili Eggman biraz önce kargo elemanı toplu alım ürünlerimi getirdi sağolsun, tüm bu uğraşların için çok teşekkür ederim.

şans eseri bugün hanım uyanmadan tıraş olayım diye erken saatte tıraşımı tamalamaış olsam çoktan ürünlerden birisini denemiştim ama kısmet değilmişSmile
emeğiniz için tekrar teşekkürler
memleket kurtulana kadar siyah
bugun elime ulasacak. belki de ulasmistir eve gidince bakicam. hangisiyle baslasam ki? herhalde kremle baslarim sabunlar daha dayanikli cunku.
Yavaş yavaş ulaşmaya başladı Smile

Bence sabunları direk plastik kaplara koyun hem onlarda köpürtmesi kolay oluyor.Yada şu paşabahçe 1 liralık kaplara.Ben Neutrogena kaplarına koydum.Böylece kokuyuda muhafaza etmiş oluyorum.

İlk sefer içinse Taylor Avocado öneriyorum Smile
urunler oglen eve gelmis super paketleme yeniden tesekkurler. eggmanin tavsiyesine uydum az once avakadoyu denedim. yorumumu ilgili basliga yapacagim
Sabunlar bugün gelmiş, uğraşlarınız için teşekkür ediyorum. Sanırım ben de ilk tayloru deneyeceğim. Ayrıca linguiste katılıyorum paketleme harika eline sağlık. Şimdi bir de bunlara kap bulmak gerekecekSmile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Benim pakette az önce elime ulaştı. Özenli paketleme için ve emeklerin için teşekkürler eggman Smile Bende ilk taylordan başlamayı düşünüyorum, deneyince görüşlerimi yazarım...
Papazeriği'nin fikir vermesi ile Col.Conk ve mwf sabunları mikrodalga ile çok rahat kaba bastım. Bu yöntemi deneyecekler için,

Col.Conk için 600 de en fazla iki saniye yeterli benim az daha kaynayacaktı Smile Kaba yayılıp çok güzel şekil alıyor.
mwf için ise 600 de 4-5 saniye tutulduğunda yumuşak ve elle şekil verilebilecek hale gelip çok rahat kaba yayılabiliyor.

Kullandığım kaplar 1 tl lik neredeyse hepimizin aldığı paşabahçe cam kaplar. (Metal kesinlikle konmaması gerektiğini de tekrar hatırlatayım)
cam kap mı ıyı plastık mı
benim pakette gelmiş bugün, paketleme süper olmuş ellerinize sağlık, teşekkürler.
Tam da sabah tıraş olmuştum artık denemek pazartesiye Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,347 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,261 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: