Toplu Alım
(23/02/2012, Saat: 17:00)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cam kap mı ıyı plastık mı

Bana kalırsa cam, daha sağlıklı çünkü, ama zevk sizin Smile
ben de cam diyorum
bırıne cam dıgerıne platık kap kullanacagım ve deneyecegım Undecided
Paşabahçe akar. 1 tl fiyatiyla camda doğal sağlıklı mis gibi sabun keyfi.
Big GrinBig GrinBig Grin

toplu alım sayesinde 6 çeşit sabunu deneme imkanımız oldu çok da güzel oldu fakat şöyle bir sorunum var. yüzümde köpürtme yapmayı seven benim için o küçük sert sabun parçalarını köpürtmek zor olacak gibi görünüyor. mesela 1 parça col.conk ya da tabac. bunları nasıl kapta kullanabilirim ki?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(24/02/2012, Saat: 19:45)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toplu alım sayesinde 6 çeşit sabunu deneme imkanımız oldu çok da güzel oldu fakat şöyle bir sorunum var. yüzümde köpürtme yapmayı seven benim için o küçük sert sabun parçalarını köpürtmek zor olacak gibi görünüyor. mesela 1 parça col.conk ya da tabac. bunları nasıl kapta kullanabilirim ki?

Arkadaşım benim bir önceki sayfada yazdığım gibi yapabilirsin, gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum çünkü henüz sıra gelmedi onlara Big Grin
Ben boş neutrogena kutularına attım onun içinde fırçayla köpürtüyorum parçada dolaşıyor kapta Big Grin Bir diğer alternatif mikrodalgada eritip düz şekilde o cam kaplara basmak olabilir.

mikrodalgada tamaen eritmek yerine biraz yumuşamasını sağlamak yeterli....
(24/02/2012, Saat: 20:14)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben boş neutrogena kutularına attım onun içinde fırçayla köpürtüyorum parçada dolaşıyor kapta Big Grin Bir diğer alternatif mikrodalgada eritip düz şekilde o cam kaplara basmak olabilir.
Bende mikrodalga yokta fırında yada tencerede yapmak mümkünmü bunu öyle bir ihtiyaç duyarsam.
Colonel conk u ince ince dilimleyip paşabahçe tasa biraz baskıyla dibe yaydim. Çok guzel oldu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,347 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,261 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: