Toplu Alım
Gerçi doğru Amber'ide ekleyecektim unutmuşum.Ona karar vermek gerekecek yine oylama yapabiliriz.

Ben daha emin olamadım.İkisinide bilmiyorum.Amber bir balık türüymüş sanırım ilginç olabilir ama Rum olması öbür tarafta insanı cezbediyor biraz düşüneyim en iyisi Big Grin

BB'den yorumları okuyorum her üründe olduğu gibi çok beğenen de var beğenmeyende dolayısıyla pek bir işe yaramıyor Big Grin

Çoğunluk ne derse ona uyacağız yine Smile

Çıkmaya başlar fikirler Smile

EDIT: Avatar süper olmuş hergele Big Grin
Bay Rum isteyen benim ama hep dediğim hibi demokrasi akar. Onu da oylarız. Tabac için de tavsiyem stick refill almaniz zira neredeyse 125 ml fiyatina 200 ml alinabilmekte.
Bu Tabac işi çok iyi oldu çok az farka 2 kat fazla alıyoruz neredeyse Big Grin

125gr 7,75 iken 200gr 8'e geliyor Smile

Bu arada düşündüm taşındım içmeyecek olsakta Rum daha çekti beni dolayısıyla Bay Rum diyorum ben Big Grin

Cella Sabun 150gr - 5,75 £
Tabac Sabun 125g - 7,75 £
Mitchells Wool Fat Sabun 125gr - 5,00 £
Proraso Krem 150ml - 4,50 £
Taylor Avocado Krem 150gr - 6,50 £
Taylor Sandalwood Krem 150gr - 6,50 £
--------------
?? Col. Conk Bay Rum veya Amber 100gr 6,25 £ ??
?? Tabac Stick Refill 200gr 8,00 £ ??

Tabac stick refilli sanırım herkes kabul edecektir yinede alt tarafa koydum şimdilik Smile

Col. Bay Rum psycho,egmman,...
Col. Amber hergele,...
amber kehribar demek agaci ve ciceginin kokusu kastediliyor.
tum oylamalarda ozellikle sabunlarda simdiden evet diyorum aksi durumda mesaj yazarim.
Payıma düşen TABAC sabunu söz verdiğim gibi anesthesia arkadaşa hediye edeceğimden ben bu konuda çekimser oy kullanıyorum fakat anesthesia arkadaşın 200 ml almak yönünde oy kullanacağından eminim.Big GrinBig GrinBig Grin

Kokusu hakkında değişik yorumlar olsa da, ben de merakım sebebiyle bay rum diyorum.
Ben nasıl arattıysam balık çıktı karşıma Big Grin

Linguist bu durumda hangisini diyorsun Bay Rum ve Amber için ?

Yavaşça sipariş aşamasına yaklaşıyoruz arkadaşlar Wink
(07/02/2012, Saat: 23:40)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben nasıl arattıysam balık çıktı karşıma Big Grin

Linguist bu durumda hangisini diyorsun Bay Rum ve Amber için ?

Yavaşça sipariş aşamasına yaklaşıyoruz arkadaşlar Wink

ben ikisini de denemek isterdim ama amber diyorum.
Bay Rum (Pimenta Racemosa) (Yenibahar)

http://www.tradewindsfruit.com/bay_rum.htm

http://tr.wikipedia.org/wiki/Yenibahar

İkisini de alalım. İlla fiyat artıyor denirse Tabac 100 gr alınabilir mesela?

Arkadaşlar ben Amberde karar kıldım ama şu yöntemle karar vermeye gerek olmayacak Big Grin

Tabaca 100gramı 4 £ diye 200 gram almaya gerek yok bence.Onun yerine 2. 100 gram için 4 pound vereceğimize Col.Conk Bay Rum'uda ekleyelim böylece 200 gram tabac artı amber fiyatına 2,25 farkla 100 gram tabac + amber + bay rum denemiş olacağız.Liste şöyle oluyor bu durumda;

1)Cella Sabun 150gr - 5,75 £
2)Tabac Stick Refill 100g - 7,75 £
3)Mitchells Wool Fat Refill 125gr - 5,00 £
4)Proraso Krem 150ml - 4,50 £
5)Taylor Avocado Krem 150gr - 6,50 £
6)Col. Conk Bay Rum Refill 100gr - 6,25 £
7)Col. Conk Amber Refill 100gr - 6,25 £

Şu haliyle herkese uyuyormu arkadaşlar ?

anesthesia ; Mitchells Wool Fat sabunun kaplarından seçebilirsin ama benzerlerini buralardada bulursun gibi.Ekstra vereceğin fark 4,25 £ olur eğer istersen.

http://www.connaughtshaving.com/mitchellsbowl.html

Bunlar dışında kutu olarak Cella ve Taylor kutuda geliyor onları ilk kura yaparız demiştik istiyorsanız kuraları hemen yapabilirz böylece bir kutu denk gelirse yeni eklemene gerek kalmaz Smile
Col.conkun ikisi yerine sadece amber diyorum.
Razorock olsaydı razorock diyecektim ama col.conk iki çeşit yerine bence sadece amber. siparişi vermediysen tabi eggmancim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,258 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 36,688 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: