filarmonica ve merkur platinium
Merhaba,
Kısmetse önümüzdeki hafta elime sıfır filarmonica doble temple 12 numara ve merkur platinium jiletler geçecek. Filarmonica' nın meraklıları var, sıfır bulması çok zor malum. 0 yüzden size de sormak istedim, eğer isteyen olursa ona göre araştırabilirim. 300 tl gibi bir paraya malolacak diye düşünüyorum. Merkur platinium jiletleri ise kullandığım ve çok memnun kaldığım için bulmaya kararlıyım, dileyen olursa ondan da ekstra alabilirim bulmuşken.
Selamlar.
ben de filarmonica'nın neden bu kadar hayranı olduğu konusunda şaşkınlık içerisindeyim, aldığında olayını anlatırsan sevinirim, şu an ebay'da bir fili için yapılan bir açık artırmada öndeyim ama yarın bitecek olan artırmada çok çok gerilere düşeceğimden adım gibi eminim, eğer güzel yurdumda 200'e kadar fili bulmak mümkünse (çok temiz olması şartıyla) neden olmasın derim
memleket kurtulana kadar siyah
merhaba,
ben filarmonicayı kullanıyorum, usturadan anladığım kadarı ile anlatayım. çeliği güzel bu usturanın, yani yağlayıp bakımını yapıyorum paslanma emaresi göstermedi, bilediğiniz zaman da çok uğraşmadan düzgün bir bıçak elde edebiliyorsunuz. bir de sanırım bıçağın üzerindeki baskı cezbediyor gibi, çünkü ustura kullananlar eskiye düşkün insanlar benim gibi ve bu baskı da epey tatmin edici. traşı konforlu bir de. kendi açımdan tek eksik tarafı plastik saplı olması.

sıfırı bulunmuyor, kendime almak isteme sebebim de yedekte bulunsun, hem memnunum hem de ileride sıfır bir filarmonicam olur Smile bendeki kırmızı, yeşilini istiyorum şimdi. bulabilirsem tabii o da. o yüzden sordum bulursam belki buradan da isteyen olur diye. ikinci el kullanmak birşey tabi ama sıfır daha iyi gibi geliyor neticede.

selamlar.

(01/02/2012, Saat: 11:49)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de filarmonica'nın neden bu kadar hayranı olduğu konusunda şaşkınlık içerisindeyim, aldığında olayını anlatırsan sevinirim, şu an ebay'da bir fili için yapılan bir açık artırmada öndeyim ama yarın bitecek olan artırmada çok çok gerilere düşeceğimden adım gibi eminim, eğer güzel yurdumda 200'e kadar fili bulmak mümkünse (çok temiz olması şartıyla) neden olmasın derim

14'ün tıraşını oldukça beğenmekteyim. Eline alınca insan daha bir zevkli bu filarmonica. Ancak bunda popüler olmasının verdiği etki yadsınamaz.
www.BarbarosRazors.com

Arkadaşlar, burası uygun mu bilemedim ama, konu Filarmonica'dan açılınca yardım istemek istedim. Elimde bir tane sapsız Henckel ve bir tane de Henckel saplı Filarmonica 12 var. Filarmonica'daki sapı çıkarıp, ait olduğu yere, Henckel'e, Filarmonica'ya da vintage bir sap bulup takmak istiyorum. İnternet gezilerinizde, satın almalarınızda gözünüze Filarmaonica sap (bu çok zor, biliyorum)ya da bıçağı kullanılamaz halde uygun fiyatlı bir Filarmonica (tercihen 12) ustura bulursanız benim için satın alabilir misiniz lütfen?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merkur futur satin nerden alınır baran32 24 28,431 01/08/2014, Saat: 15:35
Son Yorum: onur98
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,294 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi
  merkür futur nereden alabilirim. ahpaka 24 22,444 19/04/2012, Saat: 23:07
Son Yorum: bossyje
  merkur 37C muratti 18 22,794 16/11/2011, Saat: 20:49
Son Yorum: Lord Sparhawk
Smile Merkur Futurum geldi. ilkerxxx 13 22,660 06/10/2011, Saat: 20:43
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: