Altyazı Kahramanları
Video 
zlzwpg.jpg

Lost,House MD,Prison Break,Breaking Bad dizilerini takip etmeye başladıktan sonra baktım çeviri de ayrı keyif veriyor.Argo kelimeleri,deyimleri,döneme ve tarihe ilişkin detayları,yemekleri vs benzeterek ve anlatarak cümleye sığdırmakta meziyetmiş.
Bir dönem merak etmiştim,kimdir bunlar,ne iş yapar,özellikle eşek herif öğrenci olduğunu çeviri notlarında yazıyordu.
Arada bakıyorum,not bırakmışlar '' %5 çevrildi yorgundum,sınavım vardı '' diye mazeretler de yazıyorlar Smile
Aklımda kalan isimleri karışık yazdım,arkadaşların her işi ayrı keyif,selam olsun sizlere Smile

batigol-7
crimson m
M_Yamadag
emre bekman
pınar batum
eşek herif
doctor_jivago
taşkano
JnRMnT
Big GrinBig Grin

Şu foruma katkılarınız takdire şayan efendim.. Tşk.

Çok keyifli başlık Smile
Yaptıkları iş deli işi hakikaten. İngilizceye hakim olmama rağmen yabancı serileri takip ederken kendilerinin çalışmalarından yararlanıyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(12/10/2013, Saat: 23:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zlzwpg.jpg

Lost,House MD,Prison Break,Breaking Bad dizilerini takip etmeye başladıktan sonra baktım çeviri de ayrı keyif veriyor.Argo kelimeleri,deyimleri,döneme ve tarihe ilişkin detayları,yemekleri vs benzeterek ve anlatarak cümleye sığdırmakta meziyetmiş.
Bir dönem merak etmiştim,kimdir bunlar,ne iş yapar,özellikle eşek herif öğrenci olduğunu çeviri notlarında yazıyordu.
Arada bakıyorum,not bırakmışlar '' %5 çevrildi yorgundum,sınavım vardı '' diye mazeretler de yazıyorlar Smile
Aklımda kalan isimleri karışık yazdım,arkadaşların her işi ayrı keyif,selam olsun sizlere Smile

batigol-7
crimson m
M_Yamadag
emre bekman
pınar batum
eşek herif
doctor_jivago
taşkano
JnRMnT

Ben de bu vesileyle gıyaplarında teşekkür ediyorum. Size de, bu arada bu inceliğinizden dolayı Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Çok var ama elif avcı ve yeşim cehiz i ekleyeyim altyazicilara
Sencer çoşkunu unutmayalım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: