Keyif ve geltir ile tanisma
(13/10/2013, Saat: 14:39)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto tesekkur ederim, agresif trasi seviyorum (kim sevmez ki). Umarim zamanla sizlerle daha cok temasa/paylasima gecip hem seti hem keyfi gelistirebilirim. Bir ara The art of shaving de Berber'de ustura ile tras olmanin keyfini anlatan bir yazi (hatta birden fazla) vardi, ustura ile tras tecrubemi de zamanla artirmak niyetindeyim. Kim bilir 1-2 sene sonra beni ustura setimi yazmis bulabilirsiniz.

(13/10/2013, Saat: 13:59)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seçimleriniz ideal komşum, her tıraşınızın bir öncekinden keyifli ve iş hayatınızda yüzünüzü ağartması dileklerimle hoş geldiniz..

Hasan Ali ,bulent45, Delidumrul tesekkurler...

Bu forumda işler çok daha hızlı ilerlemekte, tecrübeyle sabit komşum..

Çelik yolunda şimdiden büyük muvaffakiyetler dilerim, bir gün ben de çelik ustura ile tıraş keyfini yaşayacağım..
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.
Biraz önce ustura yazı dizisinin çok büyük bir güncellemesini bloga eklerken gerizekalı firefox'un çökmesi sonucu tüm yazdıklarım ve emek uçtu gitti. Şu an çok sinirli ve bıkkın bir haldeyim, uzun bir süre blogu da güncelleyeceğimi zannetmiyorum.....
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(13/10/2013, Saat: 15:52)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce ustura yazı dizisinin çok büyük bir güncellemesini bloga eklerken gerizekalı firefox'un çökmesi sonucu tüm yazdıklarım ve emek uçtu gitti. Şu an çok sinirli ve bıkkın bir haldeyim, uzun bir süre blogu da güncelleyeceğimi zannetmiyorum.....

Çok üzücü bir durum üstadım, devamını heyecanla bekliyordum Sad
www.BarbarosRazors.com

Hoşgeldiniz.

Bu arada en son güncellemeden sonra firefox çökmeleri ayyuka çıktı.Yine flash ile ilgili bir uyumsuzluk var sanırım.
(13/10/2013, Saat: 15:53)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/10/2013, Saat: 15:52)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce ustura yazı dizisinin çok büyük bir güncellemesini bloga eklerken gerizekalı firefox'un çökmesi sonucu tüm yazdıklarım ve emek uçtu gitti. Şu an çok sinirli ve bıkkın bir haldeyim, uzun bir süre blogu da güncelleyeceğimi zannetmiyorum.....

Çok üzücü bir durum üstadım, devamını heyecanla bekliyordum Sad

Talihsiz bir durum. Blog yazmasam da , is dolayisiyla ppt, word de musteri sunumu , teklifi hazirlayip, windows un ucmasina sahit oldugumda yasadigim duygudan dolayi empati yapabiliyorum. Yine de biz mecburiyetten bastan oturup yaziyoruz. Siz de bence sinir gecince bir dusunun tekrar yazmayi ustat. Hepimiz o yazilari okuyup ilham aliyoruz. Ilk ben okurum, oyle soyleyeyim.
lazarus isimli eklentiyi kullanın hocam
her textboxa yazılanları kayıt altında tutuyor
her karaktere basma sonrası tekrar kaydedıyor
olası çökme elektrik kesintisi kapanma gibi durumlarda
açtıgınızda o alanı son içeriği ile hatırlıyor
defaatle hayatımı kurtarmış bedava bir eklentidir
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(13/10/2013, Saat: 17:02)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
lazarus isimli eklentiyi kullanın hocam
her textboxa yazılanları kayıt altında tutuyor
her karaktere basma sonrası tekrar kaydedıyor
olası çökme elektrik kesintisi kapanma gibi durumlarda
açtıgınızda o alanı son içeriği ile hatırlıyor
defaatle hayatımı kurtarmış bedava bir eklentidir

Lazarus'u ben de kullandım, gerçekten hayat kurtaran bir eklenti. Firefox'tan vazgeçmeyin, Lazarus'u da ihmal etmeyin derim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Hoş geldiniz. Keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim.

Geltir zaman geçirmek için olanlardan değil gerçekten çok faydalı bir forum. Emeği geçenlere bu vesile ile yeniden teşekkür ederim.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Yazdım birşeyler bloga. Bu lazarusu açmak mı gerekiyor kayıt yapması için, yoksa kurulumdan itibaren otomati mi kaydediyor. Ram/işlemci kullanımını arttırıyor mu?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,591 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,487 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,308 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,061 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog