En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz?
(14/11/2014, Saat: 21:14)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yarım götürün hocam Smile

Tam götürüyorum. Yarısını bana diğer yarısını kendisi için kullanıyor. Tıraş parası vermiyorum Smile
Az önce berbere kendi Tıraş Takım'ım ile gittim. Yanıma Sedef ustura, feather, fs chubby, panna crema sabun aldım. Berber Yüzümü resmen kazıdı 2 tane kesik attı ve jiletin çok kötü abi çok güzel başladı ama ağzı hemen bozuldu kesmiyor dedi. Kendisine 1 Polsilver ve 1 feather bıraktım saç sakal 20 tl verip çıktım. Berbat bir sakal tıraşı oldu. Arkadaş çok ama çok bastırdı Tıraş ederken Tekniği komple yanlıştı yani.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Benim berberim arkadaşım olduğu için biraz farklı bir muhabetimiz var. Sakal tıraşında cildimi çok iyi tanıdığı için olurum. Beğenmediğim jiletleri bitirsin diye ona veririm. Tıraştan sonra 3p krem kullanır bana Big Grin Posta gazetesi şiir sayfası gibi oldu Smile
(15/11/2014, Saat: 17:42)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce berbere kendi Tıraş Takım'ım ile gittim. Yanıma Sedef ustura, feather, fs chubby, panna crema sabun aldım. Berber Yüzümü resmen kazıdı 2 tane kesik attı ve jiletin çok kötü abi çok güzel başladı ama ağzı hemen bozuldu kesmiyor dedi. Kendisine 1 Polsilver ve 1 feather bıraktım saç sakal 20 tl verip çıktım. Berbat bir sakal tıraşı oldu. Arkadaş çok ama çok bastırdı Tıraş ederken Tekniği komple yanlıştı yani.

el alışkanlığı derby gibi kör jiletlere olunca aksi kaçınılmaz
En son 3 sene once evlenirken tiras olmustum. berberin tirasini begenmiyorum. bebek poposu kivamina gelmiyor ve hemen yaksin diye kolonya suruyolar
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Acaba ben de berberimle anlaşsam arada kendi jiletimi götürsem ücretsiz tıraş edermi Big Grin
Ben hayatımda 2 kez oldum aceleden, nedense kullan at jiletl olsada usturada hijyene önem veriyorum hatta berberim ile görüş kullandığı makaslardan alıp kendi havlumla beraber gideceğim berbere
Birkac kez berberde tıraş olmusluğum var. Hepsi de hüsran oldu. Artık berberde enseme bile jilet degdirmiyorum.
(15/11/2014, Saat: 19:31)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben hayatımda 2 kez oldum aceleden, nedense kullan at jiletl olsada usturada hijyene önem veriyorum hatta berberim ile görüş kullandığı makaslardan alıp kendi havlumla beraber gideceğim berbere
Bazı berberlerde devamlı müşterileri için küçük dolaplar oluyordu eskiden.
o dolaba kendi tıraşına özel kullanılmasını istediğin şampuan havlu vs varsa bırakabiliyordun.
Epeydir öyle berbere rastlamadım. Keşke tüm berberler öyle olsa.
Çünkü malesef berberlerimizde hijyen bilinci sıfır.
Bende aynı berbere gitmek gibi bir Alışkanlık yok her yerde berbere giderim nerdeyse o sebepten yüzlerce farklı berber denedim diyebilirim, genel kanım bu işi yapan 10 kişiden 6 sının bu işi kesinlikle bilmediği 2 sinin bildiği 2 sinin çok iyi bildiği dir. Eline makas alan Dükkan açmış,bugünkü arkadaş maalesef saç ve sakal tıraşında Sınıfta kaldı. Heleki Sakal tıraşı gerçekten içler acısıydı.

e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,670 14,442,933 18/03/2024, Saat: 21:40
Son Yorum: Johny White
  Bölge bölge sakal dökülmeleri clausewitz 30 11,345 28/08/2023, Saat: 18:05
Son Yorum: simsek
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,178 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,139 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 25,980 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 2,571 29/07/2021, Saat: 12:11
Son Yorum: yazark
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 1,581 14/07/2021, Saat: 12:33
Son Yorum: Berberbey
  Sakal çıkış yönü Haymatlos 1 1,512 27/06/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Murathan Kurt
  Hassas/Egzemalı cilt üzerinde Sert sakal var. Sert sabun kullanmak istiyorum Hexciter 20 8,667 14/05/2021, Saat: 12:55
Son Yorum: habaz
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,984 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: