Old Spice Classic After Shave
(16/04/2014, Saat: 19:45)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss Üstadım kullanacağınızı sanmıyorsanız güle güle kullanın demek isterdim lakin diyemiyorum. Wink Ama inceleme için teşekkürler.

Bu arada old spice i çok severim Wink

Teşekkür ederim üstad.
Ben sipariş verdiğimi bile neredeyse unutmuştum ama tüm gümrük duvarlarını aşarak gelmiş. Posta olarak geldiği için apartman kapısının önüne bırakıp gitmişler. Zorlu bir yolculuk geçirmiş, saygım sonsuz ama yıldızımız barışmadı Big Grin
(16/04/2014, Saat: 19:59)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstad.
Ben sipariş verdiğimi bile neredeyse unutmuştum ama tüm gümrük duvarlarını aşarak gelmiş. Posta olarak geldiği için apartman kapısının önüne bırakıp gitmişler. Zorlu bir yolculuk geçirmiş, saygım sonsuz ama yıldızımız barışmadı Big Grin

Size ÖM attım komşum.
Merakımdan birkaç hafta önce bu after shave'i sipariş etmiştim ama bileğime bir damla damlattığım anda dede kokusu gibi geldi bana hatta en ağır hacı mis'i gibi geldi. O yüzden kullanamadım, bir köşede kös kös bekliyor.
Old Spice 125ml After Shave Gratis mağazalarında bugün satışa sunulmuş.
Attığım maillere cevap yazma gereği duymasa da uygulamalarıyla tüketici taleplerini gerçekleştiren bir firma yolunda. Mailime bir cevap yazıp birkaç haftaya gelecek deselerdi şahsen beklerdim. Neyse, ilgilenen arkadaşlar için ürün ve fiyatı:
b5anrDl.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Sitesinde bulamadım, link mümkün mü?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(30/05/2014, Saat: 11:11)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitesinde bulamadım, link mümkün mü?

internet satışı yok sanırım ama mağazalar için katalogdan bakabilirsiniz.
http://www.gratis.com.tr/Catalog.aspx
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(21/03/2012, Saat: 17:26)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar BB'de süper bir araştırma dikkatimi çekti. 4 tane farklı Old Spice'ı teste tabi tutmuşlar ve şu an Hindistanda üretilen, orijinal old spicela aynı çıkmış.Aradaki ufak tefek farklarıda orijinal old spiceın yıllanmasına vermişler.Yani tama %100 aynısı olmasada neredeyse aynı.

Yani Old Spice isteyen ne alması gerektiğine bakmayacak artık Smile

Araştırma ve fotoğraflar;

Abstract: Four spice aftershaves (three Old Spice variations and Vijon Spice) were analyzed via headspace-gas chromatography. These aftershaves were compared for similarities across the entire chromatogram. Based on overall similarity, it is concluded that currently produced Shulton Old Spice (a product of India) and vintage Shulton Old Spice are essentially identical. Currently produced P & G Old Spice and Vijon Spice are very similar to each other but differ from the other two.

Conclusions: The current Shulton and vintage Shulton products, overall, are very similar. What small differences exist between them may possibly be attributed to the age of the sample or point to a natural variation in components in some essential oil. It is the author's opinion that Shulton is using the same recipe in India that was used to manufacture the vintage sample. The P & G Old Spice appears to be significantly different from the other two Old Spice samples. I believe that there may be some evidence here for a change in recipe sometime between when the vintage Old Spice was produced and the current recipe. Whether that supposed change occurred before or after P & G obtained the product line is impossible to say. Finally, it appears that the Vijon flavors and fragrances chemists have done an admirable job at reproducing the current P & G product.

attachment.php?s=dc6afc753d882e821c61ac0...1330576770
----------------------------------------------------

Valla pes sağlam eleştirilmiş demiyim yerden yere vurulmuş Old spice:-))Old spice sahibi olmak çok lüks birşeydi arkadaş bir zamanlar:-)
Bendeki Made in Germany cam şişe ve 2008 üretimi:-))
Old Spice demek ne demek derseniz benim için, Anılar,anılar,anılar
Bende hem Alman malı cam şişe hem de Kanada üretimi plastik şişe var ama Kanada'nın kokusu daha baskın Alman da fena değil. Sonuçta old spice klasik bir kokudur ve her erkeğin dolabında olmalıdır
(10/07/2014, Saat: 14:21)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende hem Alman malı cam şişe hem de Kanada üretimi plastik şişe var ama Kanada'nın kokusu daha baskın Alman da fena değil. Sonuçta old spice klasik bir kokudur ve her erkeğin dolabında olmalıdır

Kesinlikle katılıyorum değerli hocama 1930 lardan günümüze kadar gelmiştir.
Sprey şeklinde olanı çıksada Şamandıra cam şişe olan favorimdir.
Birde old space gibi bir firma neden plastik şişede ürün pazarlar anlamak güç.
Kolonya parfüm losyon vb. Ürünlerin plastik olanını almıyorum, plastiğin zararı varmı bilmiyorum ama cam şişede sunulmalı ve satılmalı diye düşünüyorum.

Kanada üretimi plastik şişe olanını kullanıyorum, nasıl bir kokusu var ve tarçın kokusu keskin geliyor, yatıştırıcıliği yeterli gelmedi bana birde alkolden dolayi cildini çok yaktı.
Gayet guzel bence ben begendim.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,668 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,991 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Pitralon Classic-Polar-Pure Aleksey 23 25,224 03/10/2020, Saat: 15:52
Son Yorum: onur7
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,468 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 23,005 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,323 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,370 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,536 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,423 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,754 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: