Old Spice Classic After Shave
Oldspice original mi yoksa whitewater mi hangusinin kokusu daha güzel
old spice original bence daha iyi.
Whitewater’in kokusu çok hafif. Var ile yok arası. Ben hiç beğenmedim. Yazlık ferah bir koku ama bir karakter sunmuyor.
Saygılar.
(22/04/2020, Saat: 21:35)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Retro versiyonu ile alakası yok komşum. Özellikle tıraş sonrası hissiyatı ile ilgili yorumunuzu bekliyor olacağım. Retro versiyona göre bunda koku hiç yok diyebilirim.

Koku neredeyse yok, cildimde hissetmedim de. Fazla hafif geldi.
(27/04/2020, Saat: 00:27)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku neredeyse yok, cildimde hissetmedim de. Fazla hafif geldi.

Yorum için teşekkür ederim komşum. Sizinle aynı günlerde bende 2 adet aldım. Koku malum Retro ile hiç alakası yok. Belli belirsiz bir kokusu var. Tıraş sonrası olarak ise de pek bir faydasını görmedim ben. Bence tekrar alınacak bir ürün değil. Hele stok yapılacak hiç değil.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Old Spice Original veya Classic'i seviyorum. Altı yedi senedir kullanıyorum. Geçenlerde Migros'ta bir Old Spice indirimi olmuştu, hatırlarsınız. O zaman Whitewater'ı kokladım, daha doğrusu Whitewater kokladığımı sanıyorum. Çünkü kutusundan çıkarmadan kapağını açıp koklamıştım ve Original olanıyla hiçbir fark yoktu. Sonradan burada da komşulardan biri Whitewater daha hafif diye yazınca galiba dedim bana aynısı gibi geldi. Demek ki biraz daha hafifi diye düşünmüştüm. O kutunun içinde büyük ihtimal Original vardı. Çünkü ikisinin kokusunu aşağı yukarı aynı diye kaydettim hani biri yazlık biri kışlık misali ama yokmuş öyle bir şey. Geçen hafta Trendyol'dan ikili Whitewater almıştım. Dün geldi, Original'la alakası olmadığı gibi kokmuyor da. Koku yok. İlginç. Kesinlikle Original seçilmeli.
Bearglove olan versiyonunu aldım. Aslında classic olanı alacaktım ama farem sürçtü. Smile Ben çok beğendim. Hem performans hem de koku olarak. Ancak classic hep bir merakımdı. Şimdi biraz soğudum gibi. Bu yorumlardan sonra. Bearglove ile karşılaştırma yapmanız mümkün mü acaba? Kullanan var mı?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Bugün bulunduğum ildeki yerel markette indirimdeydi sadece whitewater olanı vardı,açtım kapağından koklamaya çalıştım yok koku gelmiyor sonra açtım kapağı öyle kokladım ancak gelen koku çok silikti sanki ilk başta çiçek kokusu alır gibi sonrada baharatlı bir koku olduğunu anladım,beğenmedim bıraktım.Whitewater yerine orijinal olanı daha önce migrosta koklamıştım,kokusu daha hissedilir bir şekilde ben burdayım diyordu ve baharat içeriği net anlaşılıyor.Baharat içeriği arayanlara gillettenin artice diye ürünü var belki ismini yanlış vermiş olabilirim.Bu gillette losyonunda baharat kokusu net şekilde geliyor watsonsda indirimde 22 tl civarlarında fiyatı var.
Bugün Migros ' dan Babalar günü özel paketini aldım. Ürün fiyatı 29.90' dı. İçinde klasik originals tıraş sonrası kolonya, koltuk altı kremi ve seyahat boy bir şampuanı çıktı.

Öncelikle şunu belirteyim bu zamana kadar 7-8 şişe kullandım originals olandan. Bundan 6-7 sene öncesine kadar Kanada üretimi olanlar piyasadaydı. Plastik şişe. Kokuları çok daha baskındı. Yeni italyan üretimlerde koku bu derece baskın değil , kalıcılık da haliyle o kadar fazla değil. Yalnız günümüz trend kokusu olmadığı için her yaş ve kesime zaten hitap etmiyor. Açıkcası demode bir koku. O yüzden her ne kadar ben çok sevsem de , yeni versiyonunu daha çok beğendim. Whitewater unu denemedim ancak. O da Gratis de 22 TL sanırım. Belki yarın uğrar bir bakarım kokusuna.
Aylar önce almiştım kiş gelince kullanırım diye. Dün dayanamadım kullandım bana çok abartılı gelmedi ama parasına göre güzel kokusuda guzel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,614 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,748 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Pitralon Classic-Polar-Pure Aleksey 23 24,961 03/10/2020, Saat: 15:52
Son Yorum: onur7
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 35,793 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,804 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 54,915 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,184 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,240 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,025 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,612 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: