Yerli markalar
Bir ülke için en önemli hususlardan biridir yerli marka ve yerli marka kullanımı, yerli markaların yurt içinde üretiliyor olması daha bir önemli.

Yerli marka tavsiyelerimizi paylaşalım.
Özellikle az bilinen bilinmeyen markalar olabilir.

Başlığı açtım ama aklıma marka gelmiyor iyi mi Sad
Tıraşta derby extra son zamanda ilgimi çekiyor, beğendik mağazalarında orjinal kutular 1 TL den satılmakta, 100 lük kozmetikçilerde 10 TL ve bizim ciddi başarımız diyorum ben, Avrupadaki ilgisini gördükten sonra..
arko, eyüp sabri tuncer, füme
yerli üretimde maalesef yiyecek, içecek ve giyecek markaları haricinde pek bir yurt içi üretim yok gibi,

LCW geliyor aklıma ilk etapta, ayakkabıları ve aksesuarlar çin sanırım ama tekstilin tamamı iç üretim olması lazım.
Amerikalıların kendi mallarına verdiği önemi görtükten sonra Amerika'nın neden Amerika olduğunu anlıyor insan.

En son ne zaman Türkçe bir inceleme okurken ürünün artılarında "yerli malı yurdun malı" gördüm hatırlamıyorum ya da birine bu yerli malı bunu al dediğimi.

Bazı yerli markalar bile yabancı marka gibi görünmeye çalışıyor. Doldurabilseydik keşke bu başlığı.
(24/10/2013, Saat: 01:41)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerikalıların kendi mallarına verdiği önemi görtükten sonra Amerika'nın neden Amerika olduğunu anlıyor insan.

En son ne zaman Türkçe bir inceleme okurken ürünün artılarında "yerli malı yurdun malı" gördüm hatırlamıyorum ya da birine bu yerli malı bunu al dediğimi.

Bazı yerli markalar bile yabancı marka gibi görünmeye çalışıyor. Doldurabilseydik keşke bu başlığı.

Evet üstat dolduramıyoruz başlığı,
Çok şükür gıda ve tekstil markaları var yerli, onları üretemeyen çok ülke var.

Yerli malı çok ama çok önemli. Ben yerlisi varsa yabancısını almamak için kendimi çok zorluyorum açıkcası.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: