www.nkdman.co.uk
cannougtta 24 burda 25gbp. kargo takipli 7gbp. daha pahaliya geldi ama benim icin takip onemli. aslinda gold almak istemistim ama hic bir sitede yoktu.
(20/03/2012, Saat: 14:51)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gecen hafta 12 mart pazartesi oglen ikide siparis verdim. ayni gun postaya verip takip numarasini yolladilar. ayin 15inde TRye giris yapti. 16sinda torbaya eklendi. bugun 20sinde dagiticiya verildi. birazdan elime ulasir. sabirsizlikla bekliyorum

beklemedeyiz. merakla
ben de bekliyorum postacı gelmedi halaAngry
en azından gümrüğe takılmadığını bilmek biraz rahatlatıyor insanıSmile
benim pakette bulunduğum şehre gelmiş. yarın gelecek galiba bana
burası küçükşehir. postacıya verince 12.30 15.30 arası getirmesi lazımdı. 10 dakikası var umarım getirir yoksa mesai bitmeden ben almayı denerim artık.
Aslında psotacının cep telefonunu bulundurmak lazım.Benimkinin var , çok şükür aramalık bir durum olmadı daha Smile
çook yavaşlar...

1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 16/03/2012 19:26:01
2. DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - NEVŞEHİR NEVŞEHİR 20/03/2012 09:19:54
yarına kaldı gibi sizinkisi Smile sıkmayın canınızı
3ptdt.jpg

3ptgk.jpg

postaneden geliyorum. postacinin bugun yogun gunu oldugu icin yanina almamis paketiSmile paketi arabada actim heyecanla. bol kopuklu bir paket:d derby koymayin demistim onun yerine 2 feather 2 merkur ve 1 wilkonson jiletle kyoku tiras kremi ve menscience anti-aging numune eklemisler.
4*4luk hizmetSmile
Hadi hayırlı olsun.

Yalnız paketin üzerindeki yazılar çok tehlikeli logodaki Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir'e özel www.nkdman.co.uk %11 indirim kodu + cashback / Shave Lounge inceptum 26 25,834 08/02/2017, Saat: 18:57
Son Yorum: yener

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: