www.nkdman.co.uk
Hayırlı olsun dostum.
" daha da almam" kısmına pek inanmasam da, umarım istediğiniz gibi olur. Big Grin
hayirli olsun. bende futur alinca oyle demistim ama ustune bir de slant aldim.
merkur kesin degistirmis kutularini ama onceki kutu daha hos duruyordu.
Smile yok yok almam artıkCool
bu kadar paraya adam akıllı bir kutuda verseydi çok daha güzel olurdu bence. tam evladiyelik olurdu oyle olsaydı
(25/03/2012, Saat: 02:05)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile yok yok almam artıkCool
bu kadar paraya adam akıllı bir kutuda verseydi çok daha güzel olurdu bence. tam evladiyelik olurdu oyle olsaydı

Katılıyorum, o kadar para ver güzel bir ürün al yıllarca koyup saklayacağın hoş bir kutu vermesinler Dodgy
Sonunda bende alışverişimi yapabildim Smile İlk siftahı burayla yaptım. traditional shaving paypalında problem olunca EJ ı burada gorunce olumlu yorumlarda olunca aldık hemen Smile

Edwin Jagger DE89L Safety Razor EJDE89L
Derby Double Edge Razor Blades (5 Pack) DERBY5
Taylor Sandalwood Shaving Cream
Taylor Jermyn Street Collection Shaving Cream
Taylor Avocado Shaving Cream
Truefitt & Hill 1805 Shaving Cream
Taylor Mr Taylors Shaving Cream
Tongue
Paket toplami 75 € yu gecmiyordur umarım. Biraz buyuk olmuş. Insallah sorunsuz gelir. Hayirli olsun.
(03/04/2012, Saat: 08:36)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paket toplami 75 € yu gecmiyordur umarım. Biraz buyuk olmuş. Insallah sorunsuz gelir. Hayirli olsun.

64€ kargosuz bedelı bir sorun olmaz dıye umut edıyorum Smile
Tama insallah problemsiz gelir.
1805 hakkındaki yorumlarinizi da sabirsizlikla bekliyorum.
(03/04/2012, Saat: 10:26)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tama insallah problemsiz gelir.
1805 hakkındaki yorumlarinizi da sabirsizlikla bekliyorum.

bende merak edıyorum son 2 liyi. ilk 3 kremı forumdan okuduklarım sonucu kafamda oluşturdum son 2 si bana ait kendi seçimim olarak inşallah iyidir. Herhalde geldiği gün hepsini denerim Big Grin

Bu arada EJ ile derbi gelmesine de uyuz oldum adam bari değişik birşey yollar yahu sağımız solumuz derbi oldu zaten Smile
Henuz yollamadilarsa mail atin degistireceklerdir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir'e özel www.nkdman.co.uk %11 indirim kodu + cashback / Shave Lounge inceptum 26 25,968 08/02/2017, Saat: 18:57
Son Yorum: yener

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: