Koleksiyon
(21/10/2013, Saat: 23:58)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlık coşar.Ben size söyleyeyim.Big Grin

Yalnız muhabbet, makete kaydı da; Bu maket ne ya huHuhHuh
Saplanti boyutunda bozuk para ve esim ile ortak plak...

ayrica kucuk olcekte pipo, bumerang, caki ve analog fotograf makinesi koleksiyonlarim var...

Eskiden oyuncak araba koleksiyonum vardi, simdi sakladigim belki 15-20 tane kalmistir, eridi gitti...

almadan gecmem ivirzivirlarini koleksiyondan saymiyorum
Convertible Küba pesonuz var mı?

(22/10/2013, Saat: 00:21)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saplanti boyutunda bozuk para ve esim ile ortak plak...

ayrica kucuk olcekte pipo, bumerang, caki ve analog fotograf makinesi koleksiyonlarim var...

Eskiden oyuncak araba koleksiyonum vardi, simdi sakladigim belki 15-20 tane kalmistir, eridi gitti...

www.BarbarosRazors.com

(21/10/2013, Saat: 23:57)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçen gün ikeada buna benzer lakin biraz daha eski (50ler) görünümlü, bir model gördüm, tam maket ve model sergilemek için bu kabinler.

Sanırım gördüğünüz model şuydu:

2up5zd5.jpg
Bende Çizgi film karakterlerinin porselen biblolarını, metro biletleri, haritalar, bozuk paralar, reklam afişleri, model trenler topluyorum.

9s750i.jpg
2m648xz.jpg
(22/10/2013, Saat: 00:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Convertible Küba pesonuz var mı?

(22/10/2013, Saat: 00:21)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saplanti boyutunda bozuk para ve esim ile ortak plak...

Hayir, adres versem gonderir misiniz?
(22/10/2013, Saat: 00:02)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur hocam yine sol şeritten tam gaz Smile

cok güldüm üstad. ne yapim hayat tarzim Wink

gecende ikeada gezerken ben bunlari gördüm. gartbnx abimle su an benim calisma odami düzenliyoruz. acaba hangisi aletlerim icin uyar diye konusmustuk....

efjo95.jpg

23t46dk.jpg

t9z8g8.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
bu linkteki ürünler statik maketçiliğin bir dalı. bunun yanında motorlu modeller (tamiya gibi), ahşap, taş vesair maketler mevcut.

@mavi, evet bu modeldi, boyası ve renkleri ile yakından görünce çok şık duruyor. ikea ürünlerini sevemedim bir türlü lakin bu model de hoşuma gitti, hele bir eski chevy yeşili ve bir de vintage bej olanı çok güzel Smile sorun şu, elimdeki model bitince bir tır modeline gözümü diktim, bu boyutta maketler için biraz dar kalabilir.

(22/10/2013, Saat: 00:20)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/10/2013, Saat: 23:58)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlık coşar.Ben size söyleyeyim.Big Grin

Yalnız muhabbet, makete kaydı da; Bu maket ne ya huHuhHuh
Hocam eve gidince bakayım, en son koyduğum yerde ise hala göndereyim. Sanırım 0.50 ve 1 peso vardı.

(22/10/2013, Saat: 00:40)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/10/2013, Saat: 00:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Convertible Küba pesonuz var mı?

www.BarbarosRazors.com

(22/10/2013, Saat: 00:48)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eve gidince bakayım, en son koyduğum yerde ise hala göndereyim. Sanırım 0.50 ve 1 peso vardı.

(22/10/2013, Saat: 00:40)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Super,
yalniz yillara gore kacar tane basildiklarini bulamadim, nadir ise borclu kalmak istemem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: