İndirimler ve Fırsatlar
(01/06/2018, Saat: 16:55)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani özel bir seri değil de babalar günü için özel bi indirim felan mı yapmışlar?

Cümlenizden, ben simpson ın babalar günü için özel bir seri çıkartmış anlamı çıkardım. Hatta tükendiğini zannedip foruma bayaadır girmediğime hayıflanmıştım. İyi bari, birşey kaçırmamışız. SmileSmile

G&C'de Simpson Chubby ve Polo serisi ürün alanlara tıraş kremi hediyesi varmış.
https://www.muehle-shaving.com.tr sitesinde babalar günü indirimi var.

R41 imi bu siteden almıştım. Şimdi de R89 başlık siparişi verdim.78 tl

R41 başlıkta aynı fiyat. İlgilenen arkadaşlar bi göz atabilir. Saygılar
(02/06/2018, Saat: 18:05)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.muehle-shaving.com.tr sitesinde babalar günü indirimi var.

R41 imi bu siteden almıştım. Şimdi de R89 başlık siparişi verdim.78 tl

R41 başlıkta aynı fiyat. İlgilenen arkadaşlar bi göz atabilir. Saygılar
Ne yazık ki şu an indirimli olan birçok şey geçen hafta da aynı fiyataydı. Babalar günü indirim olur diye bekledim ama fiyatlar artmış, sonra indirilmisler.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
b8c2f387cd855f12d712ac988cea4ea7.jpg

Bir ara forumda da bahsedilen Barber kolonyaları 12 haziranda bime geliyormuş. N11 den almaya üşenmiştim burada deneyip alacağım Smile Bir de seviyorsanız pino parfüm indirimliymiş.
(04/06/2018, Saat: 18:54)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara forumda da bahsedilen Barber kolonyaları 12 haziranda bime geliyormuş. N11 den almaya üşenmiştim burada deneyip alacağım Smile Bir de seviyorsanız pino parfüm indirimliymiş.

bu afişteki mans balsamları nasıl acaba deneyen varmı aramızda komşular
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
28a5l7a.jpg

pek aşırı fazla bir indirim sayılmaz ama yinede ilgilenen dostlar alsın derim invisible elbisede iz bırakmayan çeşidini kullanırım ben, stick leri roll on ve deodarantlar a göre daha çok tercih ediyorum tabi herkesin beğeni ve zevki farklıdır, hele bu sıcak yaz günleri gelmeye başladığı bu günlerde, Orhan baba nın dediği gibi, burunların selameti için.... Kullanın, kullandırın a dostlar toplu taşımada baygınlık geçiriyorum bazen, biz forumdaşlar olarak kendi bakımına özen gösteren kişileriz farkındayız ama bu tarz şeyleri çevremizdede yaygınlaştırmaya önem verelim
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Ben bu ürünün extra fresh versiyonunu kullaniyorum ama gömlekleri sarartiyordu onun dışında çok iyiydi, invisible olan da bu problem yoksa hemen edineyim teşekkürler komşum.

Edit: Benimki roll on olanı idi.
Komşular,migrosata Sebamed balsam %25 indirime girmiş 33.67 TL den satılıyor,ben kaptim bir tane ,güzel fiyat kaçırmayın derim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
1177j7p.jpg
Loccitane indirime gitmis. Tras sabunu 57 TL

https://www.loccitane.com.tr/erkek-tiras...4987,0.htm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: