İndirimler ve Fırsatlar
(04/06/2018, Saat: 18:54)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b8c2f387cd855f12d712ac988cea4ea7.jpg

Bir ara forumda da bahsedilen Barber kolonyaları 12 haziranda bime geliyormuş. N11 den almaya üşenmiştim burada deneyip alacağım Smile Bir de seviyorsanız pino parfüm indirimliymiş.

Hocam kolonyaların bir son kullanma tarihi var mıdır? Bulmuşken hepsinden bir tane alayım diyorum ama çok sık kullanan birisi değilim.Durduğu yer de bozulur mu?
Komşum kolonya fazla stok yapmayın zamanla içindeki alkol uçup o ferahlatıcı özelliğini kaybediyor, üzerinde son kullanma tarihi yazdığını pek görmedim, insanda buruk mayhoş bir tad bırakıyor en azından limon kolonyasında ben öyle tecrübe ettim, kolonyayı en fazla 1 yıl dolmadan tüketmek gerek lazım diye düşünüyorum
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(09/06/2018, Saat: 11:43)sfiber Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kolonyaların bir son kullanma tarihi var mıdır? Bulmuşken hepsinden bir tane alayım diyorum ama çok sık kullanan birisi değilim.Durduğu yer de bozulur mu?
Kolonyalarda son kullanma tarihi yok diye biliyorum. @Soner komşumun söylediği gibi kolonyaların uzun süre beklemesi sonucunda ferahlık gidiyor ve tuhaf bir koku bırakıyor. Ama buzdolabında sakladığım kolonyada böyle bir sorunla karşılaşmadım. Uzun bir süredir bu şekilde muhafaza ediyorum. Tabi bu söylediğim limon kolonyası için geçerli ama diğerlerinde de etkili olacağını düşünüyorum.
@soner ,@FurkanErdem oldum olası kolonyaları seviyorum.Kuru cildimi daha fazla kurutmasına rağmen,verdiği ferahlık hissi hiçbir traş sonrası üründe yok bence.Bu marka hakkında da güzel şeyler yazılmış konuda.Almışken birer tane alayım diyorum.
(10/06/2018, Saat: 12:33)sfiber Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @soner ,@FurkanErdem oldum olası kolonyaları seviyorum.Kuru cildimi daha fazla kurutmasına rağmen,verdiği ferahlık hissi hiçbir traş sonrası üründe yok bence.Bu marka hakkında da güzel şeyler yazılmış konuda.Almışken birer tane alayım diyorum.

babam da tıraş sonrası hep kolonya kullanır yıllardır bildim bileli, gel görki kolonyadan şöyle bir şüpheye düşmüşümdür babamın sakalları bu kolonya yüzünden ağarmıştır sakallar bembeyaz oldu kullanmaktan, yaşlılıktan olmuştur diyen olacaktır şimdi ama 1955 doğumlu saçlar hala simsiyah sakallar beyazladı benim saçlar ona çekmedi saçlarım şuan bayağı döküldü onunkiler duruyor hala, kolonyadaki alkolün sakalları ağarttığını düşünüyorum yıllardır kullanan başka forumdaşlarda böyle bir değişim oldumu bilmek isterim
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
https://www.instagram.com/tirassepetim/?hl=en
5zfmte.jpg
Arkadaşlar Rockwell'den mail geldi belki kullanmak isteyen olur.

Use Code: ROCKWELL242 at checkout for 20% off

Code expires June 22nd, 2018.
@emiriko

Kullandım komşum, teşekkür ederim. Rockwell 6s kargo dahil 80 USD'ye geldi.
(13/06/2018, Saat: 09:49)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emiriko

Kullandım komşum, teşekkür ederim. Rockwell 6s kargo dahil 80 USD'ye geldi.

Ne demek hocam isinize yaradigina sevindim Smile ben de model t bekliyorum sikintisiz gelir umarim Smile
Dün BİM'den Pino Silvestre EDT 125ml'yi 45 TL'den aldım. Marmara Barber kolonyalar 9TL.

(13/06/2018, Saat: 10:15)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek hocam isinize yaradigina sevindim Smile ben de model t bekliyorum sikintisiz gelir umarim Smile

Hayırlı olsun size de. Sıkıntı çıkmaz ama vergi çıkabilir belki, onu da göze aldım artık. Model T de oldukça ilginç duruyormuş.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: