İndirimler ve Fırsatlar
(13/06/2018, Saat: 11:41)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun size de. Sıkıntı çıkmaz ama vergi çıkabilir belki, onu da göze aldım artık. Model T de oldukça ilginç duruyormuş.

Teşekkürler gelsin de razıyım gerçi kargolamaya yakın iletişime geçip düşük bedel yazabilirler mi yoklayacağım ama o kadar model t içinden o özeni gösterirler mi düşündürmüyor değil Smile

çelik diye yola çıkıp çelik, krom, prinç karışımı bir şey yapmışlar bakalım umarım güzel bir ürün çıkmıştır ortaya.

özetle slim'in güncel yorumu gibi duruyor üzmeyeceğini düşünüyorum Smile
2a9a44p.jpg
hemen hemen her mahallede olan bir harf ve üç rakam dan oluşan indirim marketlerinde eşek, keçi, deve sütü sabunu ilgilenen arkadaşlara duyurulur ben denemedim denemek isteyen arkadaşlar bakabilir
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(14/06/2018, Saat: 17:41)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2a9a44p.jpg
hemen hemen her mahallede olan bir harf ve üç rakam dan oluşan indirim marketlerinde eşek, keçi, deve sütü sabunu ilgilenen arkadaşlara duyurulur ben denemedim denemek isteyen arkadaşlar bakabilir

Son zamanlarda moda oldu, neden isim gizliyorsunuz? Burada her firmanın adı geçiyor endişelenmeyin.
(14/06/2018, Saat: 18:19)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamanlarda moda oldu, neden isim gizliyorsunuz? Burada her firmanın adı geçiyor endişelenmeyin.

İsim gizleme değil aslında, biraz nükteli bir şekilde akıllara getirmeye çalışmış komşumuz. Her mahallede olan ve 3 harfli olması ile zaten BİM olduğu ortaya çıkıyor. Hatta bakkalların korkulu rüyası, Le'Cola adlı gizli karışımın sahibi vs. diye de ekleyebilirdi mesela. Big Grin
Tabii yine de yanlış anlaşılmaya veya hiç anlaşılmamaya neden olmamak için isimlerin verilmesi lazım.

Edit: A-101 olduğunu yeni fark ettim. Bence de isim belirtilmesi lazım. Big Grin
Edit 2: Belki A101 de olmayabilir şimdi, çözemedim. Kafamda deli sorular...
@ziyanınjileti Bakın siz yanlış anlamışsınız ?
Doğru cevap A101 olacaktı.
(14/06/2018, Saat: 18:40)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti Bakın siz yanlış anlamışsınız ?
Doğru cevap A101 olacaktı.
HAK-mar?

Şaka bu yana geçen gün ben de üç renk Marmara kolonyası ve Pino EDT aldım üç harflilerden.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
eşek sütlü olandan almıştık, güzel sabun ve çok güzel kokuyor. Tabii içinde ne kadar eşek sütü vardır orasını bilemem Smile
Bazı konu başlıklarında firma isimi veya linki, yönetim tarafından reklam içeriği sağlaması nedeni ile reklam içeriyor ibaresi ile gizlendiğini gördüğüm için böyle birşey düşündüm amacım kafaları karıştırmak değildi, yönetim izin verirse tabiki bizde bu firmaları seve seve anarız
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(14/06/2018, Saat: 22:30)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı konu başlıklarında firma isimi veya linki, yönetim tarafından reklam içeriği sağlaması nedeni ile reklam içeriyor ibaresi ile gizlendiğini gördüğüm için böyle birşey düşündüm amacım kafaları karıştırmak değildi, yönetim izin verirse tabiki bizde bu firmaları seve seve anarız

Kafalarımız karışmadı @Soner komşum, size biraz takıldık sadece Wink Hayırlı bayramlar.
@Soner
Komsum cok haklısın, bazen yeni uye kisi arka arkaya aynı markayı firma reklamı gibi tekrar edince,konu acınca kotu niyet olarak gorup gizledigimiz oluyor. Ama genel form ici sohbetleri arasında memnun kaldıgımız, urun ve tedarikcileri her sekil konusabiliriz. Biraz da eskiden o konularda daha sıkılarmıs anladıgım kadarıyla forumda. Son donemde modlar olarak o sekilde bir marka gizleme vs. ben veya arkadaslar yapmadık. Olursa da ozelden sorun, neden niye yapıldı diye sorar ogreniriz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: