İndirimler ve Fırsatlar
(12/12/2018, Saat: 19:03)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Sabamed Balsam Migrosta 30. tl ye dusmus

Bu fiyata güzel ürün, özellikle cildi kuru olan biri olarak benim çok hoşuma gitti. Başka bir siteden 50tl ye almıştım. Muhtemelen her mağazada değilde büyük Migros’larda olur.
Bildiğim kadarıyla sebamedin içinde sodyum hidroksit var. Bir kaç ay önce kapağını açıp çok az miktar elimin üstüne sürmüştüm anında kızarmış ve kaşınmıştı. Sodyum hidroksitten kaynaklı sanırım. Almadan önce ufak bir test yapmanızı öneririm.
yaşam bir zevktir
Ev tıraş malzemesi doldu. Başlığın kapatılmasını rica ediyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/12/2018, Saat: 12:58)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ev tıraş malzemesi doldu. Başlığın kapatılmasını rica ediyorum. Smile

Ben de alsam mi diye dusunurken, evde 6 adet balsam ve losyon oldugunu hatirladim Big Grin
(13/12/2018, Saat: 12:58)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ev tıraş malzemesi doldu. Başlığın kapatılmasını rica ediyorum. Smile

Big Grin Big Grin
(13/12/2018, Saat: 14:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin Big Grin
Bankaya gidip 1.000.000 $ kredi çekmek istiyorum deseydim de aynı tepkiyi alırdım muhtemelen.
Bana gülüp geçen yönetimi kınıyorum. Big Grin

Mühle de yeni yıl indirimine girmiş. Makinelerde %10 , kozmetikte %5 indirim var.
Üyelere de yeniek10 koduyla 300 tl ve üzeri alışverişe sepette ekstra %10 indirim varmış .
geç olabilir sanırım yazmak için çünkü indirim %50 idi 30'a düşmüş. medbox'tan beyaz proraso set aldım. isteyen internetten bakabilir veya ankara'da olan next level ya da diğer mağazasına uğrayabilir.
Be A Gentleman...
yaqi’nin 26 mm moka modelini ne zamandır merak ediyordum ve dün sipariş geçtim. 5,69 da kargo ücreti ödedim. bugün kargoyu bedava yaptılar. böyle olacağını bilsem, bir gün bekler 24 mm high mountatin silver modeliyle birlikte sipariş geçerdim. üstüne bir de yeni üyelik açıp ilave hoşgeldin kuponu da kullanılırsa çok uyguna geliyor.
özellikle razorus’ta bulunmayan modeller için güzel fırsat.
(14/12/2018, Saat: 20:19)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaqi’nin 26 mm moka modelini ne zamandır merak ediyordum ve dün sipariş geçtim. 5,69 da kargo ücreti ödedim. bugün kargoyu bedava yaptılar. böyle olacağını bilsem, bir gün bekler 24 mm high mountatin silver modeliyle birlikte sipariş geçerdim. üstüne bir de yeni üyelik açıp ilave hoşgeldin kuponu da kullanılırsa çok uyguna geliyor.
özellikle razorus’ta bulunmayan modeller için güzel fırsat.
Fırçalarda durum ne bilmiyorum ilgilendiklerime bakmadım ama başlıklar 20 TL bandından kargo bedava olunca eski kargo tutarı olan 30 TL fiyata dahil edilmiş ve başlıklar 50 TL olmuş.. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: