İndirimler ve Fırsatlar
(14/12/2018, Saat: 23:04)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçalarda durum ne bilmiyorum ilgilendiklerime bakmadım ama başlıklar 20 TL bandından kargo bedava olunca eski kargo tutarı olan 30 TL fiyata dahil edilmiş ve başlıklar 50 TL olmuş.. Smile

evet başlıklarda fiyatı şişirmişler fakat fırçalarda oynama yok. ücretsiz kargo öncesiyle aynı fiyat.
The body shop ta 1 alana 1 bedava var. 30tl ustu kargo bedava.
Teşekkürler komşum. Ben faydalandım. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
trendyol
Wilkinson makine ve yanında 5 jilet 20 lira, kargo dahil.
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
SOC Çakması Yun-peng fırça Antep Çetinkaya'da bugüne özel 3.5 lira

oa6pn9.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(23/12/2018, Saat: 12:57)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC Çakması Yun-peng fırça Antep Çetinkaya'da bugüne özel 3.5 lira

Web adresi var mı, ve ürünü inceleme fırsatınız oldu mu?

E n v i r o n m e n t a l i s t

(24/12/2018, Saat: 11:40)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Web adresi var mı, ve ürünü inceleme fırsatınız oldu mu?

Detaylı inceleme fırsatım olmadı. Kılları fena değil, epey ince. Çok fazla ters kıl da yok. Knot'u küçük, 20 veya 22 olabilir. Sapı güzel görünüyor ama kaliteli değil. Yapacağımız organizasyonda sabunlarla beraber gönderirim, isteyenler inceleme fırsatı bulurlar.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor komşum birde siz tecrübe edin bakalım, ben bu fırçayı bir defa kullanmak zorunda kaldım, Günün tıraşınada fotosunu iliştirmiştim. Sapı, şekli ve cilası itibariyle hojdur lâkin kıllar çok seyrek ve nerdeyse kürdan sertliğinde olduğundan uçlarının yumuşaklığının esamesi okunmuyor yüze badana yaparken. Badana dedim; bunun yerine bir hırdavatçıdan alınacak küçük boy kestirme fırçası daha evladır Big Grin Yinede hayırlı olsun diyeyim..
A101 mağazalarına 27 Aralık tarihinde sanırım forumda sıkça kullanılan içi pütürlü çini kaseden geliyor.

2m4da1s.jpg
ilandaki seramik kase köpürtme için çok ideal. imkanıniz varsa almanızı tavsiye ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: