İndirimler ve Fırsatlar
Şu içi pütürlü seramik kaseler nefis köpük üretiyor. Scuttle'ım da var ama bunu daha çok kullanıyorum. Bence kaçırılmaması gerekli.
"A Samurai always wears two swords."
(26/12/2018, Saat: 14:05)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilandaki seramik kase köpürtme için çok ideal. imkanıniz varsa almanızı tavsiye ederim.
Yarın kısmetse ben de edinmeyi düşünüyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Daha bu sabah evdeki ve yoldaki sabunları ve Qshave tıraş aletini düşünerek artık tıraş için 1 lira daha harcamam demiştim ama bu kaseyi kaçırmak olmaz Big Grin
(26/12/2018, Saat: 14:57)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha bu sabah evdeki ve yoldaki sabunları ve Qshave tıraş aletini düşünerek artık tıraş için 1 lira daha harcamam demiştim ama bu kaseyi kaçırmak olmaz Big Grin

yüz bin kere tövbe eder gene şarap içeriz Sleepy
Dayanamadım şimdi yine bir fırça siparişi verdim yılbaşı kampanyasından...
yarın ben de almayı düşünüyorum ama broşürde çapının 16 cm olduğu belirtilmiş, bu boyut iyi midir ?
(26/12/2018, Saat: 17:18)mertberkegr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yarın ben de almayı düşünüyorum ama broşürde çapının 16 cm olduğu belirtilmiş, bu boyut iyi midir ?

O kase den aynı mağazada bundan yaklaşık 20-30 gün önce de satışa çıkardılar, hem de daha ucuz.
Bendeki yere düştü ve kenarı biraz kırıldı, yine de işe çok yarıyor.
Bir ara köpürtme kasesi alma modum yüksekti. Sayısı 5-6 'ya çıktı.(Çelik, seramik, toprak vs.)

E n v i r o n m e n t a l i s t

Deodorant sticklerde indirim var
https://www.winkelen.com.tr/bay-stick-116
Arkadaşlar tıraş kremi bölümünde arko komandoyu görüp ahanda komando diye hemen atlamayın bana komando yerine arko fresh versiyonunu gönderdiler.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(26/12/2018, Saat: 17:18)mertberkegr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yarın ben de almayı düşünüyorum ama broşürde çapının 16 cm olduğu belirtilmiş, bu boyut iyi midir ?
Aynısından bende var komşum, çap çok ideal. Tavsiye ederim.
Biraz önce aklıma geldi ben de uğrayıp aldım. Genişlik gayet güzel arkadaşın da dediği gibi iş görür..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: