İndirimler ve Fırsatlar
Ben de sabah gidip aldım bir tane . Çok teşekkür ederim
konusu geçen kaseden bulursam ben de alacağım bugün inşallah..

bir de şu linkteki ürünler, özellikle extra sensetive olanı nasıldır, kullanan oldu mu?
So far so good..
Kaselerin boyutu ideal. Çapı da derinliği de güzel. Elde tutuarak kavraması da kolay. Hele de 6.5 lira çok iyi fiyat. Ben 2 tane aldım.
Malzeme işçiliği çok başarılı değil. Birden fazla varsa genel olarak incelemenizde fayda var.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Ben de 2 tane aldım. Boyut ideal ama @FearOfATG komşumun dediği gibi çok kaliteli değil, inceleyerek almakta fayda var. Özellikle kenarları küçük yaralar almış bir-iki tane gördüm. Ancak bu fiyata daha iyisi olmaz bence. 2018'in son tıraş alışverişini böylece yapmış bulunuyorum, 2019 için de biraz kendimi tutmak niyetindeyim ama bakalım hayat neler gösterecek Big Grin
Alan arkadaşlardan rica, şu kasenin canlı canlı görüntüsünü koysunda geltir ahalisi görsün hele.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Buyrunuz. İki tane aldım, biri kırılırsa öbürüne geçerim.

f314bd4a280588021fb3dc3ab27e04d9.jpg
Bende inceledim, icinin kabartmalari cok guzel. Ama sorun elimizle tutmak icin biraz buyuk ayrica elde tutma (avucumuza aldigimiz ) kismi saglam tutulmayacak gibi geldi. O yuzden vazgectim. Alanlara hayirli olsun.
10 numara iş görür bu içindeki pütürlü yapı tam kıvamında, ihtiyacı olan kaçırmasın, teşekkürler @Bostani komşum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner  jaguar  236 görevini sağlam  yaptı Smile

2aaedyw.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: