İndirimler ve Fırsatlar
155hys8.jpg

migros taki fiyatla karşılaştırınca fiyat uygun gibi
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Loccitane'da tıraş sabunu ve kasesi halihazırda %20 indirimli.
@Mehmet_G komşum L'occitane'dan sabah mesaj gelince öğlen direk uğradım %50'den başlıyor indirim (maksimum) %20'ye kadar devam ediyor. Üstatlarımın tavsiyesi sebebiyle komple seti tamamlamak istedim. Cade serisi After Shave'de %50, Moisturizer ve Shaving Oil'de sanırım %40 indirim vardı ve akşam iş çıkışı alırım diye düşündüm ve tabi ki alamadım çünkü stokta kalmamıştı. Büyük boy after shave 80 TL civarına geliyor sanırım aklında olan varsa uğrasın kaçırmasın Smile
Be A Gentleman...
Geçtiğimiz günlerde A 101 marketlerde satılan tıraş kasesi olarak kullanılabilecek kase yeniden satışa sunulmuş.ilgilenen arkadaşlar faydalanabilir.fiyatı yine 6.50 lira.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Body Shop'ta ikisi birlikte 90 lira..fircasi sentetik yogun bir firca..ilgilenenler icin paylasayim dedim.501eaa4f0ea09b9e664806da6bec57a6.jpg

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Porselen Kase. Renk Beyaz. Kopurtme amacli kullanmayi dusunuyorum. Ust cap 120 mm, alt cap 60 mm, yukseklik 60 mm. Ic ve dis yuzeydeki helezonik kabartma firca verimini ve elde guvenli tutusu arttiracak bir ozellik. Ayrica ust kesitin tam daire olmayip irregular olmasi da parmak kavramasina yardimci olacaktir. Marka Touch Me (Migros Private Label). Mensei Cin. Fiyat 9.90 TL (KDV dahil).

3a12274150973ec66244e6a7eefe1236.jpg

132ccb33ea7da5b9f77d290c0ff25e41.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Aliexpress te kis indirimi baslamis komsular, bilginize...
(14/01/2019, Saat: 22:20)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress te kis indirimi baslamis komsular, bilginize...
Teşekkürler Mehmet hocam. İlk sipariş ile açılışı yaptım. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(14/01/2019, Saat: 22:21)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Mehmet hocam. İlk sipariş ile açılışı yaptım. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Bende incelemeye devam ediyorum. Bugun yarin siparis gececegim.
An itibariyle Acqua di Selva 100 cc 49.90 TL hepsiburada'da....

https://www.hepsiburada.com/acqua-di-sel...00000BI0EE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: