İndirimler ve Fırsatlar
(18/03/2019, Saat: 12:06)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @manuple komşum bakır tasların fiyatları ne kadardı, hatırlıyor musunuz?

20.-TL ye yakındı.
Sanıyorum KDV hariç.
Ayrıca bakır tas kapaksızdı.

Forumda da bir yerde bildirmiş idim.. Köpürtme için ideal boyutlarda.

Ankara'da bakır kaplar satan bir yerden yaklaşık 1-2 ay önce  ayaklı ve kapaklı, köpürtme için de çok uygun olan bakır tas almıştım.
O'nun da fiyatı 20.TL idi, şimdiler de kaç liradır bilmiyorum.

4jVGAp.jpg

E n v i r o n m e n t a l i s t

(18/03/2019, Saat: 15:19)Utkan Bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adana Metro markette gözüme çarpan ürünler bunlardı. Belki ilgilenen olur diye fotoğraf da çekmiştim.

Aynı ürünler Ankara'da İstanbul Yolu üzerinde bulunan metro grossmarkette de var. Ayrıca Rodeo 604 domuz kılı fırça da vardı.
(18/03/2019, Saat: 22:18)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı ürünler Ankara'da İstanbul Yolu üzerinde bulunan metro grossmarkette de var. Ayrıca Rodeo 604 domuz kılı fırça da vardı.

Metro markette olan ürünü gördüm, hem kapaksız hem de altında ayakları yoktur.
Yalnız buu resimde görülenden biraz daha büyük.

Bu arada Rodeo 604 fırça ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum.

@manuple metro AVM lerde berber çelik tası ebatlarında mı komşum
Yanlış hatırlamıyorsam, berber çelik tasından büyük.
Çapı 8-10 cm kadar diyebilirim, inşallah yanılmıyorumdur.

Bu konuda en iyisi bulunulan şehirde hediyelik bakır satılan yerlere uğramak, biraz gezme sonucunda ilginç şeyler bulunabiliyor.

Örneğin, bir yerde hindistan cevizinden yapılmış tas buldum ve diğerleriyle birlikte dönüşümlü olarak ve severek kullandığım bir köpürtme tası.

İdefix 20. kuruluş yılı dolayısı ile bu güne özel indirimler yapmış arkadaşlar. Ülkemizin önde gelen pek çok yayınevinin kitaplarında, yayınevlerinden daha fazla indirim yapılmış. Az önce fark ettim sizlerle paylaşmak istedim.
(20/03/2019, Saat: 23:40)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İdefix 20. kuruluş yılı dolayısı ile bu güne özel indirimler yapmış arkadaşlar. Ülkemizin önde gelen pek çok yayınevinin kitaplarında, yayınevlerinden daha fazla indirim yapılmış. Az önce fark ettim sizlerle paylaşmak istedim.
Eskisi kadar çok okuyamasam da , Kitap satın alıp kenara koymaktan vazgeçemiyorum .
Bilgilendirme için teşekkürler üstadım .
@MetsGo komşum bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Ne kadar yeni kitap almayıp elimdekileri bitirmeye çalışsam da araya böyle indirimler girdimi planlarım şaşıyor. Fırsat bulup elinizdeki kitapları okumanızı dilerim.
Bugune ozel Body Shop bir alana bir bedava kampanyasi yapmis. Kargo 30 TL uzerine ucretsiz.
Watsons internet sitesinde %50'ye varan indirim var ve kargo ücretsiz bugün. Mesela Adidas tıraş sonrası losyonlar 11.90 şu anda.

https://www.watsons.com.tr/p/adidas-ice-...00ml-34899

A101 internet sitesinde de şöyle bir şey gördüm (3 Al 21 TL Az Öde)

https://www.a101.com.tr/list/?search_text=slazenger

Slazenger markasını rastgele bıraktım, başka ürünlerde de var indirim
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: