İndirimler ve Fırsatlar
Komşum epeydir var o indirim Smile Yine de haber verdiğin için teşekkürler, belki daha önce görmemiş olanlar faydalanır. Kampanya halen devam ediyor
So far so good..
i3aru9.jpg
ücretsiz kargo
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bu tirassepetimde bazen çok ilginç fiyatlar oluyor. Zamanında firca sabun setini sadece fırça fiyatından daha ucuza almıştım.. :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Her pazartesi tirassepetimde kampanya oluyor. Wilkinson ürünlerine özel %30 indirim. Sabunun müptelası varsa iyi fiyata geliyor Big Grin
(18/05/2019, Saat: 20:06)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tirassepetimde bazen çok ilginç fiyatlar oluyor. Zamanında firca sabun setini sadece fırça fiyatından daha ucuza almıştım.. :/

Komşum o zaman ben onlara mesaj attım. Kargo bedava olmadan ilan açarsanız çoklu alım yapacağım dedim. Baktım fiyatı yükseltmişler Smile muhtemelen o ilanın farkında değillerdi. hep aklımda olan bir üründü bu olaydan sonra vazgeçtim Smile
(18/05/2019, Saat: 23:36)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum o zaman ben onlara mesaj attım. Kargo bedava olmadan ilan açarsanız çoklu alım yapacağım dedim. Baktım fiyatı yükseltmişler Smile muhtemelen o ilanın farkında değillerdi. hep aklımda olan bir üründü bu olaydan sonra vazgeçtim Smile
Zaman zaman genel ilanlarını kontrol etmek lazım. Fiyatlandırmada düzenli olarak sorun oluyor sanırım.. (:

Hemen sipariş verdim dün 1 tane, denemek istediğim ve merak ettiğim bir üründü sayenizde. Teşekkür ederim fırsat bilgilendirmesi için.
https://www.razorus.com/sinekkaydi-tiras-seti

Razorus babalar gününü böyle karşılıyor.
svnb5w.jpg

e bültene üye olanlara ilk alışverişinde %20 indirim var, tıraş kremleri stoklara girmiş.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Mühlede %10 indirim var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: